Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Wojny Frakcji 24/7 45 slotow


CreeperoManiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojny Frakcji


Adres IP: f24.owncraft.pl:25032

Start Servera Dzisiaj o 21:00


1.5.2
Typ Serwera: Surviwal
Potwory: Tak
Zwierzeta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie wymagane
Sloty:
45
Biala Lista: Nie
Nether: Tak


pluginy.png
Posiadamy ich mase, nie wypisuje ich tutaj poniewaz nie jest to potrzebne, Wszstkie zbedne informacje dowiecie sie na serverze.

admini.png

WujekZenekPL Gienek TrolMacieG Dzidek


dodatkowe.png

Posiadamy Sms shopa a wiec mozecie kupowac rangi automatycznie, Server jest nowy a więc prosiomy o wyrozumialosc i Zglaszanie Bledow ktore moga wystapic, Aktualnie zajmujemy sie strona internetowa

reszte inforamcje podane jest na Serverze

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Nawet fajny serwer, tylko mało osób. :/

Administrator z tego co widzę ogarnięty, mapka ładna, pluginy dupy nie urywają, ale złe nie są. ;)

Polecam, pod warunkiem, że będzie więcej graczy. :D

Opublikowano

Nawet fajny serwer, tylko mało osób. :/

Administrator z tego co widzę ogarnięty, mapka ładna, pluginy dupy nie urywają, ale złe nie są. ;)

Polecam, pod warunkiem, że będzie więcej graczy. :D

Serwer dziś 5minut temu powstal. Pluginy sa najlepsze jakie mogłybyć ... Lagów napewno nie bedzie Ale...! jak ten wypali bedzie s2:)

Opublikowano

Nawet fajny serwer, tylko mało osób. :/

Administrator z tego co widzę ogarnięty, mapka ładna, pluginy dupy nie urywają, ale złe nie są. ;)

Polecam, pod warunkiem, że będzie więcej graczy. :D

Graczy bedzie wiecej, Wystartowal o 21:30 a jak by nie patrzec jest Niedziela jutro trzeba rano wstac :)

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Polecam ten server, bardzo ogarnięty, pomocna administracja.

Opublikowano

Admini są pomocni,dobrze dobrane pluginy,sopry drop na diament jednym słowem zajebisty serwer.

 

Polecam i pozdrawiam Almadril

Brak Sygnaturki YEAH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...