Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] Druzyna niebieska i czerwona! [TreeAsist] [LogBlock] [LWC] [PL] [DEDYK] [ZAPRASZAMY SERDECZNIE]! CAŁKIEM NOWA ODSŁONA SERWERA!


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

~ Witaj w prezentacji serwera Hawajska Kraina, spotkasz u nas wiele niesamowitych pluginów oraz miłych i zabawnych graczy oraz bez żadnych griefów!

 

 

IP: 78.46.112.227:25585

Sloty: 7

 

[informacja]: Sloty zostaną powiększone gdy serwer zyska popularność.

 

Warpy: -

 

Podanie na Hawajską Krainę:

 

Nazwa użytkownika:

Wiek:

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:

Zabijanie celowo?:

Griefowanie?:

 

Twoje podanie zostanie dodane w ciągu 1 godziny.

 

2012-2013 ~ [email protected] Community Manager [Vinect]

Opublikowano

s



Nazwa użytkownika: darkvegan
Wiek: 14
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Jestem miły wobec graczy. Lubie serwery tego typu
Zabijanie celowo?: Niee
Griefowanie?: No jasne żeeeee.... NIE ! :D

 

i jeszcze kolega

Nazwa użytkownika: albercik113
Wiek:14
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: podobnie do mnie :D
Zabijanie celowo?: @
Griefowanie?: @

Opublikowano

Nazwa użytkownika: ciamajda1092
Wiek:13
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Ponieważ, ja nie jestem jakimś nie ogarniętym dzieckiem, co będzie grifował, lub zabijał innych bez celu. Nie cierpie dzieci neO ;D
Zabijanie celowo?:nje![nie, wiem ;D]
Griefowanie?:nie

Opublikowano

Nazwa użytkownika:Vermi
Wiek:Mam 14 lat
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?:Sam nie wiem... może dlatego że ja lubię zabawę z innymi ludźmi i pracę zespołową a inni tylko czity i wnerwianie innych.
Zabijanie celowo?:Nie
Griefowanie?:Stanowczo nie.

Pozdraawiam

Opublikowano

Nazwa użytkownika: Szymciox13
Wiek: 14
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Ponieważ ... nie jestem chamski wobec innych :D czasami lubię pożartować i jestem dobry w PVP :P
Zabijanie celowo?: Nie, chyba że zajdzie sytuacja (okradanie itp.), w której będę musiał :D
Griefowanie?: Na 100%... NIE ... powiem to dwoma wyrazami : Po co ?

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Nazwa użytkownika: Manna
Wiek: 19
Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: bo jestem fajny, dobry na pvp, gram na survivalach z gildiami więc się znam ;o
Zabijanie celowo?: nie, tylko wrogów ;>
Griefowanie?: NOPE.

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

Nazwa użytkownika: RedziQ

Wiek: 14

Dlaczego ty albo nie ktoś inny?: Poniewaz uwielbiam wspolprace z druzyna. Poza tym nie ma chetnych wiec ja ;c

Zabijanie celowo?: Jezeli bedzie wojna to tak ;3

Griefowanie?: Jezeli bedzie oblezenie zamku

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...