Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][100 SLOTÓW] [WhiteList-Platne Jednorazowo][RealneSredniowiecze] ReDeMonstRumNET


ReDeMonstRum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ReDeMonstRumNET

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Realne Średniowiecze

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: redemonstrum.net

strzalka.gifPotwory: NIE

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: Od określonej rangi dyplomatycznej.

strzalka.gifBialaLista: Dodanie do niej płatne jednorazowo.


Administracja5.png
REKRUTACJA ON. Niedługo więcej informacji.


InformacjeDOT3.png
Myślałeś kiedyś jak to jest mieszkać w średniowiecznym mieście. Jak to jest być sędzią w sądzie najwyższym lub dowódcą straży. A może być członkiem arystokracji posiadającej własny biznes? Zapraszamy do nas! Tylko tutaj masz szanse doświadczyć jaka frajda jest z bycia członkiem średniowiecznego społeczeństwa. Od plebejusza przez patrycjusza i barona aż po margrabię. To ty decydujesz kim chcesz zostać! Tylko pamiętaj, jak w prawdziwym życiu bywa śmierć oznacza twój koniec na zawsze!(Jeśli będziesz chciał zacząć od nowa musisz na innym nicku xP). Bierz śluby,zdobądź miejsce w radzie miasta, Świat otwiera się u ciebie otworem. To ReDeMonstRumNET!!!

 

Generator by -outi-

 

@UPDATE:

Możliwość kupna rank, od plebejusza az po margrabię:

 

Plebejusz- 500 złota

Obywatel- 2500

Patrycjusz- 5000

Szlachcic- 25000

Baronet- 50000

Baron- 100000

Hrabia-200000

Margrabia- 500000

(wszystkie po kolei)(złoto to waluta z IConomy :) )

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Opublikowano

Bo ktoś wam zapłaci 11 zł (albo 5 ) za gre na jakimś serwerze ...

Max to 2zł

 

Jest wiele takich serwerów ... To dlaczego akurat za wasz trzeba płacić? Który po 1mies updanie

#JebacSygnatury

Opublikowano

przepraszam ale to bedzie realne sredniowiecze, i mamy troszke "kociopołu" z tym, gdyż trzeba odpowiedne pluginy, poprzerabiać, napisać samemu, A opłata jednorazowa dla tego, bo nie bedzie raczej vipow.

 

@Edit:

 

@UP:

Z kad wnioskujesz ze serwer padnie po 1 mies?

 




wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...