Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DeadPvP || 24/7 || LEVELE ZA ZABICIA || RANKINGI || ZERO LAGÓW <--- Jedyny taki serwer! :)


AvaterysPL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DeadPvP


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥


ADRES IP : sph.owncraft.pl:6960


9WWTt.png


ADRES IP : sph.owncraft.pl:6960


TYP : PvP


SLOTY : 200


WERSJA : 1.5.2


PREMIUM : dialog_cancel.png


BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png



MkYhE.png


Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.


Dzięki idealnie skonfigurowanym w tym autorskim wtyczkom wprowadzone są nowe, ciekawe dropy,


spolszczone komendy, HP nad głowami graczy i wiele innych!



♥♥ =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥


ADMINISTRACJA :


Właściciel :: AvaterysPL


HeadAdmin :: Fiesta


♥♥ =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥

Opublikowano

Kolejny twój serwer który? to już? 20? Czy może 30? Sądze że znowu padnie po 2 dniach :( Wczoraj był to jeszcze serwer survival a dziś już Pvp ...

Opublikowano

Chyba 40 serwer.

Ale po 2 dniach nie padnie, może po tygodniu...

 

Takimi tekstami zniechęcasz nowych graczy do wejścia.. Sam sobie psujesz opinie serwera...

Opublikowano

Takimi tekstami zniechęcasz nowych graczy do wejścia.. Sam sobie psujesz opinie serwera...

Dokładnie, on chyba nie wie co to jest ironia, a co poważne słowa ..

647041416238306889721.png

Opublikowano

Nie róbcie już postów ten dzieciak tylko zyskuje refres dzięki wam nie piszcie tu nic i tyle

 

haha 200 slotów coś ci jedno zero za wiele poszło

Powiem tyle zjebany serwer bany za to ze ktoś powie nodus

Opublikowano

Nie polecam serwera Admin to dziecko a na serwerze jest

totalny nie ogar bylo i jest juz takich od *****

 

Gdy walnie sie kogos to nad glowa jest jego zycie i na czacie i nie wiem gdzie jeszcze..

za duzo tego ..

 

Pisza ze maja 200 slotow a maja 20 ..

macie ich pluginy bo oni maja serwer z paczki zle skonfigurowany

i moze kiedys to odbuguja :)

 

351bx9i.png

Opublikowano

Pozdrawiam

Serwer Chujowy tak się wyraże bo inaczej się nie da!

Administracja to dzieci widać to po postach i na serwerze

Pozdro:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...