Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ 1.5.2 ] [IV EDYCJA] [ 100 SLOTÓW ][ IDEALNE PLUGINY ][ Ranking ][ LEVELE PVP] [ GILDIE ZA ITEMKI ] : NetherCraft : Serwer z pasją! ;]


IntelC0r3PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglaszamy Konkurs !!!



1 Osoba, która wejdzie na serwer. Otrzyma konto VIP na 30 dni :)



Powodzenia !




NetherCraft




=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥


ADRES IP : rzeznia.gomc.pl << Wystartowalismy


9WWTt.png


ADRES IP : rzeznia.gomc.pl << Wystartowalismy


TYP : Survival/Frakcje


SLOTY : 100


WERSJA : 1.5.2


PREMIUM : dialog_cancel.png


BIAŁA LISTA : dialog_cancel.png



MkYhE.png


Pluginy na serwerze są idealnie dobrane i zoptymalizowane, aby gra była miła i bez lagów.


Dzięki idealnie skonfigurowanym pluginą gra się bardzo przyjemnie.


posiadamy spolszczone factions w 100%, spolszczone komendy


i wiele innych.



♥♥ =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥


ADMINISTRACJA :


Właściciel :: IntelCorePL


HeadAdmin :: FUSH


♥♥ =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥


RZECZY WYRÓŻNIAJĄCE NASZ SERWER OD KONKURENCJI :


Nowe, ciekawe dropy,


Dużo nowośćii oraz dodatków, o których przekonacie sie na serwerze.


Piękna, dopracowana mapa,


Pluginy są dopracowane, robione z największą starannością,


Plugin na frakcje na naszym serwerze jest zmodyfikowany, dzięki czemu do stworzenia gildi


potrzebne są dane itemki.


♥♥ =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ♥♥


  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

%UP Żaden serwer na tydzien, maszyna opłacona na kilka miesięcy, nie porównuj mnie do Fiesty ;D


Zapraszam do pisania co chcielibyśćie zobaczyć na serwerze, zostało jeszcze pół godziny więc jak macie coś ciekawego mogę wgrać ;).


Opublikowano

Słaby server, podobny do Avaterysa & Fiesty, nie polecam.

Koles, skąd wiesz że słaby serwer, jak nie wystartował??, Spokojny, gadałem z nim raz spoko sie wydawał.

Opublikowano

spoko sie wydawał :D hah to jest rozmowa z nim

 

i ty niby chcesz
[12:00:30] PoZZZytywny`: zrobic server
[12:00:36] PoZZZytywny`: a odpisac nie potrafisz
[12:00:54] Fiesta: ,|,


miał wszystko gdzies tylko go vipy interesowały , jesli miałes do niego sprawe musiałes mu napisac ze chcesz vipa kupic ;d

tak btw gdzie te ip serwa sie wyswietli ?



15:00 start ?

Opublikowano

@Spokojny Ja na kase lece? Coś Ci się popierdoliło chłopcze. Serwer jak każdy musi się z czegoś utrzymywać. Ja niby biedny jestem Tak? A kto przez 2 dni błagał mnie żeby mu vipa dać? Spamił i płakał mi na skype? :) Co do survivala to mógł stać o wiele dłużej ale z avą razem podjeliśmy decyzję o jego zamknięciu ponieważ to były tak jakby beta testy. Nie długo stworzymy coś Wielkiego, Nie padnie po 2 tygodniach i napewno ty o tym serwerze nie będziesz wiedział. :) Żegnam

 

@szelkoffy Nie ocenia się serwera który jeszcze nie wystartował. To co piszesz świadczy tylko i wyłącznie że jesteś hetjerem :) ,|,

post-912976-0-49463100-1367601520.png

Opublikowano

Z chęcią bym zobaczył serwer, Ale nie mogę się zarejestrować. Piszę mi że mam limit kont. A się nie rejestrowałem. Jak możesz zarejestruj mnie: Nick: Fiesta hasło jakieś wymyśł i podaj mi na pw.

post-912976-0-49463100-1367601520.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...