Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Mordor 5 - Czyli "Kwadratowa Masakra 5" dla Zwykłych graczy


cryteksix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie chciałbym zaprezentować swój pomysł na serwer ;)


Mianowicie chciałbym stworzyć serwer na podobieństwo kwadratowej masakry



Posiadam Team Speak oraz Serwer a więc do dzieła !



Jak to bywa na masakrze są 2 Drużyny (Czerwona i Niebieska) u nas będzie to Zielona i Żółta .


Jest 10 miejsc w 1 drużynie (Myślę że tak będzie w miarę optymalnie)



Podania składamy w tym temacie




Są 3 zasady


-Musisz mieć przynajmniej 13 lat.


-Musisz dobrze "Ogarniać" całego Minecrafta.


-Musisz poprawnie pisać (Ortografia nie czepiam się przecinków itp ponieważ sam mam dysleksje za co serdecznie przepraszam).



Nick:
Wiek:
Mikrofon:
Team Speak bądź Skype:
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Snager
Wiek: 16 lat
Mikrofon: TAK
Team Speak bądź Skype: To i to :)



Czy zostałem dodany ?? :D i czy macie ts3 serwerowy ? jeśli tak to proszę o ip ts3

Opublikowano

Nick: KoVu
Wiek: 13
Mikrofon: Mam i działa :D
Team Speak bądź Skype: To i to ale wole ts3 tak :D

Opublikowano

Nick: IslandIcedZ
Wiek: 13
Mikrofon: Mam, sprawny, bardzo czuły xD
Team Speak bądź Skype: Mam obydwa, preferuje TS bo mam kompa z " dirta " ;d

Opublikowano

Nick: Recconet
Wiek: 14
Mikrofon: Jak nie jak tak :D <sprawny>
Team Speak bądź Skype: Tak oby dwa skype moge dać na priv ?

Opublikowano

BlackFace chyba pomyliłeś tematy tutaj nawet nie podaliśmy ip :)

Reszta Dodana

 

Pozostało 10 Miejsc mam nadzieje ze do 18 się zapełni

nawet wczesniej bedzie :D dopiero 14:51

 

nawet wczesniej bedzie :D dopiero 14:51

nooo juz 9 miejsc zostało

Opublikowano

NIE POLECAM W 100% ZABIJAJĄ BEZ POWODU, TŁUMACZENIE MYŚLAŁEM ŻE TO SZKIELET !!! ŻAŁOSNY SERVER OBY TAKICH WIĘCEJ NIE BYŁO !!

TO jest masakra -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...