Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik dla początkujących jak rozwinąć konto


a3gis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

napiszę dziś poradnik dla początkujących graczy, ponieważ chce im (wam) pomóc.

 

zakładamy konto na http://Darkorbit.pl i rejestrujemy się.(wybieramy mało ludny serwer :int15,usa3 itp)

(linki promocyjne już nie działają).

 

wybieramy firme i wykonujemy zadania z tutorialu oraz początkujące misje.

podczas wykonywania misji bij wszystko co sie rusza czyli Streunery :D.

 

w miedzy czasie rozbudowujesz Skylab.

 

powinienes miec okolice 4 poziomu, lf3, lf2, bo1,generator napędu +10,i flaksa oraz około 120k kredytów.

 

kupujesz 3 działa MP-1 i montujesz je.

 

Pora wyruszyć na mape x-2. Bijesz tam wszystko z lcb-10 w kolejności Boss lordakia > Boss streuner > lordakia > streuner oraz zbierasz wszystkie skrzynki bonusowe.

 

Bijesz az uzyskasz 7 poziom.

 

za zarobione kredyty kupujesz piranha (statek) i generatory napędu oraz osłony za 16 000 kredytów

W stosunku 1:1. zakładasz to.

Gdy dron ma optymalnie od 4-6 poziomu sprzedajesz go i kupujesz tyle flaksów ile sie da (maxymalnie5)

 

pora skoczyć na mapę x-3.

Bijemy w kolejności Boss mordon > mordon > saimon > lordakia.

 

wbijamy 9/10 poziom zależnie od cierpliwości (poziom nie ucieknie).

 

skaczemy na mapę 4-x zależnie od firmy i zbieramy skrzynki aż uzbieramy w sumie 50 000 uridium.(można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

Kupujemy 2 irysy (reszta na handlu), lf3.

 

teraz 2 opcje :

1)zbiersz skrzynki do 15k uri i kupujesz leona. (można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

2)x-3 i bijesz moby do ok 1,5kk kredytów i licytujesz leona

 

gdy masz leona:

1)zbierasz skrzynki (4-x) na 6 bo2(60000 urki) 6 lf3 (60000 urki) ormacja Rombu (100 000 urki) hala (50000 urki) pet 10 (50 000 urki) moduły (od upodobań) Aegis 250 000 urki (kolejność jest ważna). (można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

2)bijesz alienki na mapach x-3 x-4 i to samo kupujesz. (można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

 

Licytujesz irysy (na podanych wyżej serwerach to od 30kk do 80kk)

 

gdy masz już irysy lf3 oraz bo2 (lf3 16kk bo2 32kk)(30 lf3 w sumie oraz 30 bo2)

 

w między czasie z energi ze skrzynek składasz wrota alfa beta gamma

oraz kupujesz za uri CDD i zamieniasz na pp.

wkładasz w obrone potem w atak.

 

po osiągnieciu bańki i efektu tarcz jeśli nie masz aegisa licytujesz goliatha(ok 9kk/15kk)

i lecisz na krystallony na mapy x-7 (11 poziom wymagany)

 

i tu zaczyna sie samodzielność.

 

myśle że sie przyda.

 

Kombass ten system jakoś mi nie działa 2.5h zbierania boxów na 4-x i mam 30k uri???(ręcznie zbierane nie botem :P)

Opublikowano

to jest poradnik dla początkujących ?? kto z graczy ci będzie zbierał sam skrzynki bonusowe żeby uzbierać ok 2kk urki jak napisałeś ?? poradnik bez kolorków ;) jak już dodaj żeby wykorzystali traile kbota i ibota i na x-2 7lvl wbić ?? ale masz + za chęci popraw parę rzeczy i będzie git ;)

Opublikowano

Z obecnym systemem na boxy zbieranie ich jest kompletnie nie opłacalne. Nie ująłeś też tego żeby wykorzystać triale botów lub by się zaopatrzyć w licencję do jednego z nich i sobie wszystko bocić. No ale fakt faktem 5 postów i poradniczek jest.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Był podobny temat, tylko lepiej opisany.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/867450-tut-wszystko-o-boceniu/

 

Zamykam.

 

A ja otwieram. W tutorialu gdzie podałeś link jest opis jak zrobić dobre konto botem. W tym o to poradniku ukazane jest jak pomalutku dorobić się konta samemu. Niektórych kręci robienie kont bez wspomagania botem ( dziwne o.O )

 

A jeśli nawet to tutorial jest tutorialem użytkownik dołożył swoją cegiełkę dzieląc sie z nami swoim doświadczeniem. A że wszystko się tu zgadza nie ma żadnych niedozwolonych treści to czemu miałby być zamknięty ??

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

W tym o to poradniku ukazane jest jak pomalutku dorobić się konta samemu.

 

Pomalutku? To teraz ja napiszę sobie poradnik w stylu:

1. Założ konto.

2. Zbierz uridium ze skrzynek bonusowych.

3. Kup wszystko.

Proszę.

 

Poradnik bezsensowny, jak można napisać "zbierz 50k uridium" -.-

Opublikowano

Pomalutku? To teraz ja napiszę sobie poradnik w stylu:

1. Założ konto.

2. Zbierz uridium ze skrzynek bonusowych.

3. Kup wszystko.

Proszę.

 

Poradnik bezsensowny, jak można napisać "zbierz 50k uridium" -.-

 

Widzisz, jedni widzą w tym poradniku coś co im się przyda a drudzy pewnie łapią się za głowę bo są bardziej doświadczonymi graczami i dla nich jest to poprostu oczywiste. Wiadomą sprawą jest przecież to że nikt nie zrobi tut'a w którym ukaże jak zarejestrować się na darkorbit bo to już jest zwykły troll.

 

Od tej pory jeśli ukaże się post nie związany z tutorialem będę wysyłał raporty. Własne oceny które będą nękać ten temat zachowajcie proszę dla siebie unikając zbędnego spamu.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Z obecnym systemem na boxy zbieranie ich jest kompletnie nie opłacalne. Nie ująłeś też tego żeby wykorzystać triale botów lub by się zaopatrzyć w licencję do jednego z nich i sobie wszystko bocić. No ale fakt faktem 5 postów i poradniczek jest.

jeśli chodzi to jest tylko naprowadzenie i nie koniecznie każdy gracz chce być bot userem :D

Opublikowano

ty dużo wiesz, ale nie wiesz o.O

są linki na konta premium 2 miesiące z bigboyem i 3 flax

:ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja:

Opublikowano

ty dużo wiesz, ale nie wiesz o.O

są linki na konta premium 2 miesiące z bigboyem i 3 flax

Nie działają

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Poradnik jak poradnik, bez botków tez można sama wbijałam bez i idzie w miarę szybko zrobić ful elitkę bez wspomagaczy.

05217823813850418630.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

"poradnik"... jak ktoś już określił:

"1.Zbieraj Skrzynki

2.Kup Wszystko

3.Jesteś samodzielny"

po prostu dużo gorszego poradnika nie dało się zrobić, rly, zebrać kilka milionów uri ze skrzynek? bo to właśnie proponujesz... nawet z botami to potrwa w h... strasznie długo

mca.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

napiszę dziś poradnik dla początkujących graczy, ponieważ chce im (wam) pomóc.

 

zakładamy konto na http://Darkorbit.pl i rejestrujemy się.(wybieramy mało ludny serwer :int15,usa3 itp)

(linki promocyjne już nie działają).

 

wybieramy firme i wykonujemy zadania z tutorialu oraz początkujące misje.

podczas wykonywania misji bij wszystko co sie rusza czyli Streunery :D.

 

w miedzy czasie rozbudowujesz Skylab.

 

powinienes miec okolice 4 poziomu, lf3, lf2, bo1,generator napędu +10,i flaksa oraz około 120k kredytów.

 

kupujesz 3 działa MP-1 i montujesz je.

 

Pora wyruszyć na mape x-2. Bijesz tam wszystko z lcb-10 w kolejności Boss lordakia > Boss streuner > lordakia > streuner oraz zbierasz wszystkie skrzynki bonusowe.

 

Bijesz az uzyskasz 7 poziom.

 

za zarobione kredyty kupujesz piranha (statek) i generatory napędu oraz osłony za 16 000 kredytów

W stosunku 1:1. zakładasz to.

Gdy dron ma optymalnie od 4-6 poziomu sprzedajesz go i kupujesz tyle flaksów ile sie da (maxymalnie5)

 

pora skoczyć na mapę x-3.

Bijemy w kolejności Boss mordon > mordon > saimon > lordakia.

 

wbijamy 9/10 poziom zależnie od cierpliwości (poziom nie ucieknie).

 

skaczemy na mapę 4-x zależnie od firmy i zbieramy skrzynki aż uzbieramy w sumie 50 000 uridium.(można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

Kupujemy 2 irysy (reszta na handlu), lf3.

 

teraz 2 opcje :

1)zbiersz skrzynki do 15k uri i kupujesz leona. (można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

2)x-3 i bijesz moby do ok 1,5kk kredytów i licytujesz leona

 

gdy masz leona:

1)zbierasz skrzynki (4-x) na 6 bo2(60000 urki) 6 lf3 (60000 urki) ormacja Rombu (100 000 urki) hala (50000 urki) pet 10 (50 000 urki) moduły (od upodobań) Aegis 250 000 urki (kolejność jest ważna). (można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

2)bijesz alienki na mapach x-3 x-4 i to samo kupujesz. (można kupić licencje Ibot/Kbot)

 

 

Licytujesz irysy (na podanych wyżej serwerach to od 30kk do 80kk)

 

gdy masz już irysy lf3 oraz bo2 (lf3 16kk bo2 32kk)(30 lf3 w sumie oraz 30 bo2)

 

w między czasie z energi ze skrzynek składasz wrota alfa beta gamma

oraz kupujesz za uri CDD i zamieniasz na pp.

wkładasz w obrone potem w atak.

 

po osiągnieciu bańki i efektu tarcz jeśli nie masz aegisa licytujesz goliatha(ok 9kk/15kk)

i lecisz na krystallony na mapy x-7 (11 poziom wymagany)

 

i tu zaczyna sie samodzielność.

 

myśle że sie przyda.

 

Kombass ten system jakoś mi nie działa 2.5h zbierania boxów na 4-x i mam 30k uri???(ręcznie zbierane nie botem :P)

yhym na skrzynkach zebrać tyle uri to chyba po miesiącu 24/7

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Jestem nowy i nic nie rozumiem wysłów się jaśniej co i jak a ty piszesz o jakiś boxach czy coś. Poradnik dla zaawansowanych raczej.

Pomogłem ? Daj LAJK Motywuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...