Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

śmieszne dowcipy league of legends


darkkaj#9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema! wpadlem na pomysl ze mozemy tutaj wrzucac smieszne kawaly o league of legends, wykazcie swoja kreatywnosc i piszcie smieszne dowcipy!!! ja zaczne:

co robi teemo w lesie?
stawia grzyby!!!

oczywiscie nagrody w postaci -5% za kazdy kawal

 

JP7SYyZ.gif

 

Opublikowano

Przychodzi Yorick do lekarza a lekarz:

-Co się pan tak skrada?

 

Report Brand for flaming.

 

-Ej, Graves, skąd masz tyle buffów?
-Sona mi dała.
-Mega. Ale skąd masz tyle buffów?

 

- Jak sie nazywa Ashe pod AP?
- Apaszka


Co robi Shen na stacji benzynowej?
Tankuje

 

Pick vaRUS they said, haraszo they said. Q_Q

 

Przychodzi Darius do lekarza i mówi

- Panie doktorze mam chory dimejdz!

 

Twoja matka jest tak gruba, że nie mieści się w buffa.

 

Najlepsze co znalazłem.

 

Mały Edit:

Jaki champion najlepiej gra w piłkę nożną?
Na pewno nie Nocturne.

wikmk9.jpg

Opublikowano

A tu coś z głowy.

 

Katarina I Teemo spierają się kto idzie na mida.

Na to Twisted Fate

- Idę na mida albo feeduje.

 

@edit

 

Tryndamere i Xin Zhao idą pod AP.

Na to Ashe " Co wy trollujecie te grę? Tryndamerem nie można iść pod AP nim się idzie pod AD Xin Zhao też no ja tak nie będę z takim noob teamem grać !! Nic tylko trollujecie ! "

 

* Few Minutes Later *

 

- Albo wiecie co? Ja też sobie pójdę pod AP : )

Na to Tryndamere

- I weź tu zrozum te kobiety..

 

;x

lucyfergif.gif

Opublikowano

afk or feed HEHE

 

albo

 

co mówi maokai po zrobieniu blue buffa ? nic, bo drzewa nie muwio XDDD

Opublikowano

dzieki za aktywny udzial w braniach kawałów robienia B)B)B) na koniec zrobie ranking kto wypadl najwiecej i dostanie prawdopodobnie dodatkową nagrode, takze polecam brac udzial!!! tu kolejny dowcipas ode mnie:

co robi evelynn w nocy?
stalkuje

dawac dowcipki ludziki!

 

JP7SYyZ.gif

 

Opublikowano

dzieki za aktywny udzial w braniach kawałów robienia B)B)B) na koniec zrobie ranking kto wypadl najwiecej i dostanie prawdopodobnie dodatkową nagrode, takze polecam brac udzial!!! tu kolejny dowcipas ode mnie:

 

co robi evelynn w nocy?

stalkuje

 

dawac dowcipki ludziki!

 

hehe super usmiałem sie B) b) B) b) B):) :) :)

 

mam jeszcze jeden wlasnie wymyslilem hehe

 

dlaczego yorick nie jezdzi na rowerze ? bo nie zyje xD

Opublikowano

takie na szybko

przychodzi karma do schroniska i jom nasus pogryzl xD

Ale żeś doyebał hah

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

KONIEC PISANIA DOWCIPÓW, ZARAZ EDYTUJE POST I OGŁOSZE ZWYCIEZCOW!!! KAZDY KOLEJNY DOWCIP JEST POZA RANKINGOWY I TYLKO DLA ŚMIECHÓW, NIE LICZCIE NA DODATKOWE PUNKTY, CZAS STOP!

~~tu bedzie tabelka(tu jej nie ma i chyba nie bedzie)~~

 

JP7SYyZ.gif

 

Opublikowano

ZWvEM6q.png

gratulacje dla zwyciezcy no i oczywiscie dziekuje za smieszne dowcipaski, mam nadzieje, ze bedziemy organizowac wiecej zabaw, bo ubaw byl po pachy :) gratuluje odwagi i kreatywnosci! dzieki za swietna zabawe~! B)B)B)

 

JP7SYyZ.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...