Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer typu KWADRATOWA MASAKRA [na modach] - REKRUTACJA


Th0eCode

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym przedstawić wam projekt serwera Minecraft typu Kwadratowa Masakra, jednak rozgrywka wyglądała by nieco inaczej:



1. W grze były by mody: build craft 3, industrial craft 2, red power 2, Thaumcraft 3, oraz Optifine, craftguide, reis minimap, tree capitator.



2.Członków było by 14 30.



3.Gracze podzieleni by byli na 2 drużyny po 7 15 osób. Przez pierwsze 24 h panowałby pokój, potem jednak PvP zostanie włączone.



4. Każdy gracz będzie miał 3 życia. Wygra ta drużyna, która przetrwa (trzeba wykończyć wszystkich z przeciwnej). Życie będzie można kupić za 1 blok diamentowy.



Powstanie strona serwera (mojego autorstwa), na której będą informacje dotyczące jego.




Na chwilę obecną na serwer zapisani są


http://youtube.pl/MinecraftTh0e



http://youtube.pl/ktos929



http://youtube.pl/vanderplacek



http://youtube.pl/lolerixe1



http://youtube.pl/TahukiPlay




http://www.youtube.com/user/Jurasebastian



Zostały 24 wolne miejsca! Chcesz do nas dołączyć? Zgłoś się w tym temacie takim szablonem:



kanał YT:


wiek:


premium: tak / nie



--------------------


--------------------------


Wymagane: Kanał na YT, minimum kilka filmików z Minecraft w rozsądnej jakości.


--------------------------


--------------------


Opublikowano

kanał YT:Polskisebek12

wiek:15

premium: tak

nick w minecrafcie: CrosRoad95

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

kanał YT: Tak PSPNiszczyciel i GhostPlayGames

wiek: 14 i 14

premium: tak i tak
Nick w minecraft : SkateSkill McGhostPL12

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

kanał YT:Polskisebek12

wiek:15

premium: tak

nick w minecrafcie: CrosRoad95

 

Nie mogę znaleść twojego kanału. Daj link do niego

 

 

 

 

kanał YT: Tak PSPNiszczyciel i GhostPlayGames

wiek: 14 i 14

premium: tak i tak

Nick w minecraft : SkateSkill McGhostPL12

 

Przykro mi, ale macie zbyt słabe kanały (pod względem ilości materiałów, jak i jakości )

 

 

 

 

kanał YT:Nie

wiek:16

premium: tak / nie

Nick:VanBen

 

Niestety przyjmujemy tylko graczy prowadzących kanały. Inaczej to nie był by serwer typu KM :)

 

 

 

Rekrutacja nadal trwa, zmieniłem jednak ilość miejsc z 14 do 30! Jeśli masz chociaż parę ogarniętych filmików na kanale z rozsądną jakością, zgłoś się! Premium nie jest wymagane!

Opublikowano

nagrywać mogę, mam nawet konto na twitchu mikrofon tez mam

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...