Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak efektywnie zacząć gre na globalu.


AsPol88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstęp:

Witam
wszystkich użytkowników tego forum w tym poradniku pokaże wam jak łatwo
zarobić na swoje początkowe eq na serwerach globalnych.Pokaże wam
między innymi sposób 'Na medale', 'Na metki' i 'Na Imha' i inne.

1.Sposób na medale:
-Robimy nowe konto(Jak mamy swoje inne konto to robimy z linku polecającego).Jak zrobimy nowe konto dostaniemy skrzynie ucznia.
-Robimy postać wojownik body i jak najszybciej expimy go do 20lvl
-Ze
skrzyni ucznia na 20lvl dostaniemy zielony czas i zieloną siłe(czyli
zmianki i dodanie działające tylko na zbroje i bronie do 40lvl)
-załatwmiamy mu takie eq:

Zbroja:Tygra+6/7(polecam dodania i zmianki ze skrzyni władować tylko w zbroje,a może nam HP wejdzie)
Tarcze:bojowa tarcza +6/7(jak ktoś ma możliwość można się w NNO zaopatrzyć)
Hełm:tradycyjny +6/7(można wsadzić coś na zwierzaki,ale nie trzeba)
Broń:Gizarma/szeroki +6/7
Jak ktoś ma możliwość można zaopatrzyć się w Eq z hp,ale nie jest ono wymagane.

-Po skombinowaniu eq idziemy do starszej pani i resertujemy umiejęstności
-Teraz wybieramy mentala(resetujcie skile aż wam nie wiedzie tak:Silne M1, i po 1punkcie duchowe,walnięcie tompnięcie)
-Z
takim Lvl i eq smiało możemy iść do łatwego lochu małp(Hasun
Dong),teleport jest w m2.Tam dropimy medale.Pierwsze 11sztuk zostawiamy
dla siebie,reszte sprzedajemy(Polecam dropić tyle by ze sprzedaży
pozostałych medali starczyło nam na fms+9)
-Po wydropieniu danej liczby medali,sprzedajemy je(pamiętając że 11sztuk sobie zostawiamy) i z uzyskanej sumy kupujemy fms+9
-Następnym
krokiem jest kolejny reset umiejętności,tym razem znowu wracamy do
bodego(resetujemy tyle czasu aż aura z 17 punktu wejdzie nam na M1,tylko
z 17) reszte pkt dajemy w berserk(reset umiejętnoście jest tylko do
30lvl)
-Po resecie dobijamy 35lvl(polecam expić tylko na metinach w ten sposób expimy i zarabiamy jednocześnie)
-Po dobicu 35lvl robimy konia bojowego,teraz używamy naszych pozostawionych medali konncyh
-Jak komuś się chce to można teraz wymienić naszego fms na podobnego riba,ale nie jest do obowiązkowe
-Ostatnim
krokiem jest wbicie dwóch skili na M1(jednego już mamy)w tym celu
będziemy potrzebować 'opaski zapomnienie' w naszym przypaku OZBerserk i
czytamu ją dotąd jak berek z 17punktu nie wskoczy na M1(Każdą OZ można
czytać tylko raz)


2.Sposób na metiny:
-Jak wyżej robimy specjalne konto dla tego dropa(jak mamy inne to również z linku)
-Robimy
wojownika body i expimy go do 10lvl,w miedzy czasie robimy wszystkie
miesje,skile dajemy tak:1 punkt w Wir miecza i reszte w Aure Miecze.
-Z pieniędzy za misje powinnniśmy mieć wystarczająca yang na ulepszenie naszego eq.
-Eq jakie będzie nam potrzebne:

Zbroja:mnisia +5/6 lub żelazna +5
chełm:tradycyjny +5/6
tarcza:bojowa +5/6
miecz:ten na 1lvl +5/6 lub na 10lvl +4/5
-z takim eq wybieramy się na metiny do M1(miesto pierwsze)

-Bijemy
wszystki naponkane metiny,znajdują się tam
metiny:cierpienie[5lvl],walki[10lvl],bitwy[15lvl],chciwości[20lvl] i
czerni [25lvl](z tym osatnim możemy sobie nie dać rady
)
-Jak
ktoś ma zkąd załatwić pieczęść tygrysa bengalskiego można sobie
ogarnąć(można go wziąść od kolegów albo z IS),ale z buta też można bić
metki

-Tutaj bijemy metiny tyle czasy aż nie zarobimy na 11medali konnych i fms +9
-Po
kupieniu wyżej wspomnianych itemków robimy to co w punkcie
pierwszym,czyli,robimy odpowiednią konfiguracje skili i dopracowujemy
nasze eq(zbroja,chełm,tarcze)

-Z takim uzbrojeniem i skilami możemy śmiało iść do m2 bić metiny.

3.Przeklęte potwory.
-W tym sposobie będziemy dropić bronie na 30lvl z przekletych potworów.
-Znajdują się one w następujących mapach:Imha(jinno),Waryong(chunjo) i Jungrangng(Shinsoo).Te mamy potocznie zwane są M3.
-Na tym mamkach potwory mają status agresywny,czyli pierwsze zaczynają nas atakować.
-Najlepszy lvl do dropienia to 10
-Eq takie same jak do bicia metinów w m1(patrz punkt 2)
-Polecam na 10lvl dojść do jakieś gildi i oddawać exp.

4.Łowienie ryb.
-Do tego sposobu potrzebna nam będzie postać 30lvl.
-Polecam robić nowe konta,bo dostajemy wtedy skrzynie.
-Jak wbijemy 30lvl(w miedzy czasie polecam zrobić misje pt. 'zemsta handlaża pierścinkami' zawsze troche yang wpadnie)
-Następnym
krokiem jest zakup wędki,w tym celu idziemy yo byle jakiego rybaka i
kupijemy wędke no i oczywiście do tego jakąś przynęte.

-Ustawiamy się niedaleko jakiegość zbiornika wodnego i zaczynamy łowić ryby.
-Do tego sposobu trzeba dużo cierpliwości
-No dobra mam cały ekwipunek ryb co mam zrobić teraz?Ruby możemy sprzedawać albo je otworzyć w poszukiwaniu małża.
-Jak ktoś chce i lubi grać na Hackach to można łowić za pomocą FB.

W tej części poradnika będą rzeczy dla ludzi którzy mają już jakieś konto i nie zaczynają od zera.

5.Wykożystanie skrzyń ucznia.
-Tutaj potrzebujemy postaci minimum z 35lvl z eq tak by ogarniał sam BO i z koniem bojowym.
-Robimy nowe konto z linku polecającego(żeby mieć PD)
-Naszym noobkiem dobijamy 5lvl i idziemy Na BO(teleportujemy się u staruszka,bo teleport w mieście jest od 10lvl)
-Potem naszą główną postacią zapraszamy noobka do PT i expimy go do 20lvl(w 20min napewno się uwiniemy)
-Zapytacie poco?Odpowiedź jest prosta na 20lvl ze skrzyń ucznia dostajemy zielony czar i zieloną siłe(25 sztuk)
-Tutaj musimy włożyć własną kase,musimy kupić fms/rib+9 sr byle jakie
-Jak będziemy mieli już tą broń to za pomocą zilonych zmianek zmieniamy średnie w droni tak by weszły jakieś wysokie
-Na Jednej postaci możemy zmieniać raz na 10min(zmiankami nie da się handlować,nawet przez depo)
-Dodam że ja tym sposobem z riba wartego 20kk zrobiłem ribka wartego 1kkk+
z

Poranik By AsPol kopiowanie zakzane



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...