Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaka jest komenda na budowanie klocków z daleka np z odległości 20?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chodzi mi oto aby np stojąc daleko od domu mógłbym kłaść po 1 bloczku (tak jak bez komend tylko że z daleka)

Opublikowano

nie chodzi mi oto aby np stojąc daleko od domu mógłbym kłaść po 1 bloczku (tak jak bez komend tylko że z daleka)

Możesz użyć modu portal guns, można nimi przemieszczać bloki ^^

647041416238306889721.png

Opublikowano

Możesz użyć modu portal guns, można nimi przemieszczać bloki ^^

Nie o to mu chodzi, bocie.

Pooglądaj sobie np. filmy Keralisa.

 

btw. dołączam się do pytania.

Brak sygnatury. :3


Opublikowano

Czegoś takiego nie ma. Ani ja, ani moi koledzy i znajomi nigdy nie zetknęliśmy się z tym typem pluginu/modyfikacji.

Ja sądzę, że takie "cuś" nie istnieje, chociaż sam próbowałem to zrobić.

 

Jednakże!

Istnieje plugin VoxelSniper, gdzie trzymając strzałę możesz budować z odległości nawet 200 kratek.

Niestety schodzi się to dłużej, ponieważ używa się do tego komend. A skoro Ci odpowiadają, to chyba właśnie ten skrypt

jest stworzony dla Ciebie.

 

1. Bierzesz strzałę do ręki

2. Wpisujesz /b b true

3. Wpisujesz /b 1 (wielkość [Jeśli chcesz budować pod jednym klocku, to 1])

4. Wpisujesz /v 1 (Gdzie jeden jest materiałem [1 = stone {Wszystkie ID materiałów znajdziesz w google wpisując "Data Values"}])

5. Stawiasz klocki (jeśli chcesz cofnąć czynność, to używasz komendy "/u")

 

Możesz pobrać wtyczkę z oficjalnej strony bukkita - bukkit.org

343731479829004887779.png

Opublikowano

Widziałem kiedyś plugin który stawiał bloki w danej odległości, tylko kurde nie pamiętam jak się nazywa :D Ale na marne nie szukasz xD

Opublikowano

Nie mam pewności, czy to jeszcze istnieje. To, że kiedyś było, to nie znaczy, że teraz będzie. Autorzy mogli sobie już odpuścić.

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

SinglePlayerCommands komenda:

/br sphere 1 Id

i klikasz PPM :)

Siemka !

Szukam : Budowniczego/Sponsora Pisać na Skype o szczegóły. Skype: badi5661

 

Jeśli Ci Pomogłem Daj Lubię To ! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...