Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak mam zrobić trolling jak na filmiku?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie jak mam zrobić coś takiego :



Chodzi mi o to co mam ściągnąć i jak to zrobić?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

1. Program do obróbki video.

2. Odgłosy jakie są na filmiku (nie muszą być yte same)

3. Napisy i zdjęcia jakie są na filmiku (nie muszą być yte same).

 

I jak nagrasz trolowanie ludzi w cs to potem filmik otwierasz w jakimś programie obróbki video i nakładasz na niego jakieś napisy zdjęcia etc.

Ja się nie znam na montowaniu video dla tego dalej Ci nie pomogę :C

Regmannn

Opublikowano

Na montowaniu to ja się znam, bawię się vegasem itp nawet na yt 500 widz ^^, a tak to się pytałem jak mam zbindować klawisz tak aby jakieś odgłosy były słyszane na serwerze w teamie ;p

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

1. Program do nagrywania.

2. Program do obróbki Video.

3. Dużo efektów dźwiękowych np. Ale urwał.

4. Program do puszczania muzyk w CS.

5. Troche mózgu.

6. Dobrze by było, że Steam.

7. Micro.

8. Serwer, na którym jest dużo osób z micro. po mucie.

 

 

LICZĘ NA LIKE

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

Jeszcze dodam ,że takie coś uda się zrobić jedynie na mixie bo jak będziesz chciał zrobić na zwykłym serwerze to ludzie wyjdą, bo pomyślą, że jesteś nied*******m dzieciakiem lub od razu dostaniesz bana od admina.

Regmannn

Opublikowano

Nie no spokojnie, mam admina na jakieś tam serwerowni więc chciałem jaja porobić ^^

 

@riduś tyle co powiedziałeś można wywnioskować po obejrzeniu filmu ..

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...