Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zagracie na PVP 2/3 areny ? Czyszczenie eq na spawnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy nada sie ? ;d Serwer to bedzie

PvP. Beda na nim 2 lub 3 a moze nawet

wiecej aren. Przy spawnie bedzie czyszczarka eq.

Na kazdej z aren bedzie sie mialo inne eq, nie bedzie sie

dalo miec go na innej arenie.

Areny beda dopracowane, bedzie

troche do skakania, poukrywane skrzynie i tak dalej,

byc moze labirynty.

Zapraszam do oceny czy to sie nada ?

Opublikowano

Jak 2 slotów to ja nie zagram. Na 3 areny, to za dużo.

Ja mam serwer 130 slotów i mam jedną całkiem sporą arenę i gra się przyjemnie graczom.

Pozbieraj na więcej slotów, albo zrób jedną arenę.

343731479829004887779.png

Opublikowano

W takim razie chętnie bym spróbował swoich sił, bo lubię serwery PvP.

Jedyne co mnie niepokoi, to hosting, na którym postawisz swój serwer.

343731479829004887779.png

Opublikowano

To już cienko. Wybrałeś wg. mnie bardzo słaby hosting. Ciągle przerwy techniczne, słaba oferta. Będą lagi jak nic.

Lepiej zrób na ovh.pl lub SoRED.pl Jak dla mnie to są 100 razy lepsze serwery dedykowane niż CraftServe, który jest tak popularny.

Ceni się go za dobry, bo ma wiele opcji. Jak dla mnie, nic więcej.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Nie chce stawiac na craftserve tylko pukawka, mam na pukawce serwer i nie ma lagow.

Nie mówię, żebyś stawiał serwer na CraftServe. Uważnie czytaj, co piszą inni.

Lepiej już postaw na pukwawce, niż na mineserv. Za tydzień wejdę, jak będzie działała maszyna, bo mnie nie będzie.

Życzę powodzenia.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Serwer dzisiaj/jutro startuje, wszystko gotowe tylko teraz poprawiam pare rzeczy :). PS : Wie ktos co by mogl miec Vip ?

Może jakieś fajnie i ciekawe klasy? Kity? Lepsze itemki? Enchant? Lepszy drop z Graczy? Ciekawe Komendy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...