Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassyn-Craft[ZOSTAŃ ASSASSYNEM][Dedyk 24/7][35slot][Nowe receptury][Tworzenie epickiego Ekwipunku][Nowy Enchant][Areny PvP][Ogarnięta Administracja]


rohbar1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! Oglądających to FORUM! Przedstawiam wam 3 edycje serwera Minecraft. ASSASSIN-CRAFT 3

12345zu.png

IP: f1.owncraft.pl:6213


SLOTY: 35(Zwiększamy)


TYP SERWERA: FREEBUILD+SURVIVAL


PVP: TAK!


NETHER: TAK!


END: TAK!


NOWE RECEPTURY NA EKWIPUNEK: TAK!


NOWE MOBKI W EVENTY: TAK!

1234pj.png

Jest to już moja 3 edycja serwera Minecraft. We wcześniejszych wersjach serwera, popełniliśmy sporo błędów. Wszystkie poprawiliśmy. Serwer trzyma się już 2 miesiące i napewno w przyszłości pożyje jeszcze kilka miesięcy :D Na serwerze wgraliśmy nowe receptury na ekwipunek na spawnery itp... Wgraliśmy również nowe " pistolety " z Assassina, mamy ich o wiele więcej. Wgraliśmy również nowe dropy z mobów teraz wszystkie itemki można zdobyć z mobów oraz z rud. Serwer oferuje:


- Nowe dropy i nowe receptury na eq
- Dużo eventów ( codziennie wieczorami )
- Mało lagów
- Ciekawa rozgrywka
- Mnóstwo parkourów oraz Misji na zabójstwa.
- Automatyczne Działki
- Dużo expiarek
- Zwiększony exp
- W tej edycji nie ma tak jak wcześniej wchodzisz i myslisz wszyscy diax eq prot4 itppp... EQ prot4 robi się bardzo szybko. :)
- Enchantowanie kilka razy ten sam ITEM !


1234556.png

Pluginy, wiadomo wszystko sprzyjające klimatu serwera Minecraft. :)
Podstawowe:
- WorldEdit, WorldGuard
- Essentials
- GroupManager
I WIELE INNYCH !!! :)


123zxb.png

[HeadAdmin]Altaire007
[HeadAdmin]DrDemo
[Administrator]Sebi
[builder]Bilak99
[builder]RexxB

Opublikowano

Do reklamowanie serwerów jest inny dzial !

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...