Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

15 zł na poniedziałek ;)


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, co mogę zrobić aby w poniedziałek mieć 15zł?

Pieniądze mogą być na koncie bo rodzice mi do ręki dadzą :)

Nie mg wyjść z domu ;/

A jedynie mam do sprzedania:

Konto na herozero pl3 i stronke z 275 lajkami.

Ale kto mi ją szybko kupi na allegro/?

Więc oto pytanie do was!

@down

Kminie hajs ;)

A jak nie dojdzie to ja zapewnie mame że dojdzie i niech mi da 15zł ;)

Więc to nie problem

POŻYCZANIE NIE WCHODZI W GRE

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

lol jaki desperat xD okradnij kogoś. nawet jak sprzedasz coś na allegro to nie wiem czy ci dojdzie kasa do poniedziałku przelewem.

Opublikowano

A nie możesz zwyczajnie mamy poprosić, aby Ci te 15 zł dała? To nie jest jakaś ogromna suma, a dla niej to chyba nie będzie problemem. ;)

W piątek brałem od niej 30zł na sztu

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Hmm

Może poproś babcie, dziadka ? Lub jak masz to siostrę/brata :)

Bo wątpię żeby coś ci przyszło do poniedziałku ;) Jedynie co to paypal ;)

Opublikowano

Hmm

Może poproś babcie, dziadka ? Lub jak masz to siostrę/brata :)

Bo wątpię żeby coś ci przyszło do poniedziałku ;) Jedynie co to paypal ;)

Z przyjściem to tam lajt.

babci nie ma.(Mieszka w odległości 100km) tak jak dziadek.

Brat/siostra (brat ma 3lata ;)

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Haha co sie dzieje z tymi młodymi .

Jesli masz kolegów/kolezanki w co watpie to poprostu pozycz od nich na parenascie dni i jak bedziesz miał to oddasz.

Nie obrażaj ;)xD

Mam kolegów i koleżanki ale nie chce pożyczać

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Sprzedaj nerkę to jeszcze więcej będziesz miał.

Tylko do pon może lekarza nie znaleźć, chociaż Ukraińcy teraz działają dość szybko.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Jak będziesz siedział cały dzień przed kompem, to na pewno nie zdobędziesz do jutra tych 15 zł. Idź do sąsiada i skoś mu trawnik ;)

nope. Mieszkam w bloku - ,-

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

Skoro rodzice Ci nie mogą dać, to musisz od kogoś pożyczyć ;) I tak kasa by Ci nie przyszła do poniedziałku (z allegro).

Opublikowano

Skoro rodzice Ci nie mogą dać, to musisz od kogoś pożyczyć ;) I tak kasa by Ci nie przyszła do poniedziałku (z allegro).

To wtedy mówię mamie że dostaję w poniedziałek/wtorek kasę i jej oddam co do grosika :)

I biorę od niej

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

Opublikowano

U mnie po 20gr

w chuja lecisz, chodza po 35

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...