Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która Część Call Of Duty Najbardziej Ci Się Podobała ?


Ulubiona część Call Of Duty   

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która cz??? Call Of Duty najbardziej Ci si? podoba?a ?

    • Call of Duty
    • Call of Duty 2
    • Call of Duty 3
      0
    • Call of Duty 4 Modern Warfare
    • Call of Duty World At War
      0
    • Call of Duty Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A która część CoD przypadła Ci do gustu najbardziej ??

MI osobiście najbardziej spodobała się klasyka ;-) Czyli pierwsza część, oraz druga ;-)

Ahh te klimaty ;-( szkoda, że już tego nie robią ;-(

Lubie DŻEM.

 

I loVe CocaCola

 

 

 

Wesołych Świąt !!

Opublikowano

Najnowsza - MW2, a szczególnie epicki motyw z terrorystami. Zaraz po niej pierwsza część.

Najbardziej nie udane to imo CoD3

sigmpc.png

angry.jpg

 

Opublikowano

hmm co tu gadac ja lubie wszystkie czesci sa wspaniałe ;) i wciągajce tylko w COD 3 nie gralem bo to na xbox xD

30364378.png

Opublikowano

Wg. mnie najlepszą i najtrudniejszą była część pierwsza. Tam było normalnie HP. Najbardziej mi przypadła do gustu. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

W mw2 zamierzam pograc jak przyjdzie (zamowione) wiec pod względem single będe sie wachać między cod4 a cod6 ;) imo multi najlepsze w cod4 bo w mw2 zjebali z brakiem modow ( co wiąze sie z brakiem promoda czyli 0 lig, sparów, mixów itp ) + brak dedyków czyli wyszlo troche jak na konsoli.

 

Opublikowano

według mnie Call of Duty 2

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Wszystkie CoDy, których akcja rozgrywała się podczas II wojny światowej nie przypadły mi do gustu <_<

Najnowsze CoD MW2 najlepsze :). Celowniki termowizyjne, czujniki pulsu...I like this ;)

03b33a167ce86b00.gif

Nick na Steam i w Black Ops: KaczorDonald

Opublikowano

Call of duty 4 - mw

Call of duty - MW2

 

dwie czesci ktore przeszly do histori moich gier....

 

MW2 - zabawa predatorem jest przednia :D

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...