Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak reportowac graczy, którzy mają aima


Matkimen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, tak jak w temacie, nie ogarniam tego, a wkurzyl mnie jeden koles zasrany 6 lvl i byl pierwszy, typowy aim widzialem jak strzela itp, doradzcie cos ;)

Opublikowano

Pytanie - chcesz go zgłosić do EA/DICE, czy do adminów serwera ?

Jak EA/DICE to w Battlelogu jest ZGŁOŚ - jak Ci odpiszą, to napisz, że możesz SSy wysłać

Nieregulaminowa sygnatura. Wyedytowano przez Naiko.

Opublikowano

Siema, tak jak w temacie, nie ogarniam tego, a wkurzyl mnie jeden koles zasrany 6 lvl i byl pierwszy, typowy aim widzialem jak strzela itp, doradzcie cos ;)<br />

<br /><br />Sorry za spam, ale czy Ci chodzi o IDontKnownYep??

 

@topic

http://blacklist.tools4games.com/en/submit

 

http://battlefield.play4free.com/pl/help/inquire

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

@Up, to ty powinieneś w tej chwili dostać 5%, nie ty decydujesz kto dostaje warna i na drugi raz nie pisz takiego czegoś tylko masz przycisk "Zgłoś"

 

@Top

To forum = MPC FORUM = MULTI PLAYER CHEATS.

Więc nie ma mowy o żadnym raportowaniu, a jezeli chcesz to zrobić to już ci koledzy wytłumaczyli.

 

/Cls

OndteAw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...