Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Poszukuję darmowej domeny !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Jaką polecacie darmową domenę, która jest łatwa do zapamiętania?

+ najlepszy darmowy hosting

 

Chcę stworzyć portfolio :)

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Darmowe domeny to:

- .pl

- .com.pl

Są one na rok za darmo, po upływie tego czasu będzie Pan zmuszony zapłacić za kolejny czas użytkowania domeny.

 

Oczywiście hostingi www oferują darmowe subdomeny np. darnowy hosting fwl.pl oferuje domene .fwl.pl, płatny proserwer oferuje .xaa.pl.

 

Naprawde jest dużo tani i darmowych rozwiązań.

 

Pozdrawiam barciol123 !

gra.png

Opublikowano

Ja zawsze kupowałem na xaa.pl

 

Same plusy tego serwisu :

-Tani (najtańszy serwer kosztuje 3zł )

-0 awarii

- Szybka pomoc administracji

-Duża stawka sms (wysylasz za 6zl dostajesz 6zl )

#JebacSygnatury

Opublikowano

Ja tam polecam ct8.pl ( i dziwne ale pracuje lepiej niz xaa )

 

+ Edytor DNS ( na xaa oferty od 9 zl tu za free )

+ 1gb miejsca ( na xaa oferta za 3 zl ma 100mb )

+ pracuje szybciej niz xaa O_ó

+ duzo baz danych

- panel ( na xaa masz cPanel wiec lepiej )

+++ Darmowy :D

Opublikowano

Domena .tk jest zbanowana przez Google, więc nie ma najmniejszego sensu używania jej, gdyż nikt nie znajdzie twojej strony przez wyszukiwarkę.

To dlatego nie mam mojej strony w google

Opublikowano

Ehhh widać, że nasi moderatorzy są bardzo inteligentni. Chyba lepiej o czymś takim poinformować ale nieee lepiej założyć nowy temat niż napisać w poście. Ja np nie wiedziałem, że .tk jest zbanowane w google to tylko potwierdziłem, że dlatego pewnie nie ma mojej str w google. A dzięki Selex wiem już dlaczego. Moderator popisał się swoją inteligencją. I proszę dawaj kolejne 5% jak sprawia Ci to radość...

Opublikowano

No inteligencja 1. klasa....

Jak się moderatorzy nie znają to po co tu są, albo niech nie robią wiochy. SeleX zna się lepiej od nich !

 

To na tyle, pozdrawiam!

gra.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...