Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zrobić żeby klikał i wpisywał co karze i gdzie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak zrobić tak jakby bota ;d że wpisuje dowole litery i liczby czyli różnie obojętnie co żeby wpisywał za każdym razem inne i cyfry i żeby klikał w 1 miejsce tylko i to wpisywał ? : )

Opublikowano

napisz po polsku, bo nie do końca rozumiem ?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

chcę aby wpisywał jakieś liczby np ADOG35 itp tak po 6-12 cyfrowe z literami i cyframi żeby mi kod odgadnoł bo zapomniałem i żeby wpisywał i klikał co 2 sekundy bo tam mozna klikac ile sie chce w to proszę jak zrobić takie coś

Opublikowano

dalej nie rozumiem. ma wpisywać coś jak wpiszesz co innego i klikać ? O_o

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

to się nazywa bruteforce i może trwać latami. w AutoIt można takie coś łatwo zrobić

Użyj funkcji _PhoGenZnak z tego UDFa: http://www.mpcforum.pl/topic/723209-udf-phomiscau3-wszystkie-moje-funkcje-w-jednym-udf/

albo napisz własną, bo ona średnio się nada do BruteForce.

Klikanie przez ControlClick albo MouseClick

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

to się nazywa bruteforce i może trwać latami. w AutoIt można takie coś łatwo zrobić

Użyj funkcji _PhoGenZnak z tego UDFa: http://www.mpcforum.pl/topic/723209-udf-phomiscau3-wszystkie-moje-funkcje-w-jednym-udf/

albo napisz własną, bo ona średnio się nada do BruteForce.

Klikanie przez ControlClick albo MouseClick

Kurde ja nie umiem tego zrobić możesz zrobic gotowe i mi wyslać bo nw co pobrać i kurde pogubilem sie

Opublikowano

Jaki wygodniś, wymawia się, że się pogubił, a w hobby: Zaawansowany Technik. Prosze pana, zrób pan sobie sam.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...