Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak łatwo zarobić mając 35-45lv i bojowca


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

By to działało potrzebujemy: bojowiec, dobry miecz i zbroja (najlepiej ripek i tygra). Najlepiej 35lv.


 


 


A więc to
jest łatwy sposób: Latasz po CH 1,2,3,4 w M2 i szukasz metinów.
Rozwalasz je i masz szanse na dropy kd i ku. Później jak w ciągu 4
godzin na takim lataniu dropnie ci np. ku Aura miecza, Silne ciało i
jakieś kd np. spida +3 to już masz zysk w wysokości (zależy od servera,
ja podam mniej więcej z tego serva na którym grałem) 45kk. Ale dużo więcej zarobisz gdyż dałem tylko przykład.


 


Wiem, że na szybko, ale nie da się tego chyba bardziej rozwinąć.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Ech.. bardzo ciekawy poradnik.. każdy zna już ten sposób.. Wystarczy napisać google "sposoby zarabiania w metin2" i w każdym znajdziemy to..

I jeszcze piszesz, że pisałeś to na szybko.. według mnie lipny poradnik.

 

Jak już robisz to co wszędzie jest to mógłbyś przynajmniej jakieś screen'y porobić, swój drop z 1 dnia na przykład ;>

//Reklama OFF.

Opublikowano

Mnie nie obchodzą opinie, tutek by zbić %.

za takie slowa % powinny byc... a tut slaby kazdy zna ten sposob

Gif OFF.

By ME ; D

Opublikowano

Po to są kamienie metin w tej grze,żeby na nich zarabiać,nic nowego nie odkryłeś.

Równie dobrze mogę napisać poradnik,jak expić,opisując,że należy bić potwory,trzymając spację.

Opublikowano

Po to są kamienie metin w tej grze,żeby na nich zarabiać,nic nowego nie odkryłeś.

Równie dobrze mogę napisać poradnik,jak expić,opisując,że należy bić potwory,trzymając spację.

napisz taki poradnik będzie beka :D

Opublikowano

Moim zdaniem, beznadzieja do zamknięcia na 35 lvl m2 hahaha proszę cię, może kiedyś ale teraz nie opłacą się lepiej lepsze eq zrobić i lecieć na doline :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...