Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Call Of Duty Modern Warfare - Czyli Jak Wbić Atomówke


adhd12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem wam dzisiaj opowiedzieć jak zdobyć najszybciej jak się da Atomowke w grze :

Call of duty Modern Warfare 2

po 1. potrzebujemy 3 rzeczy z serii ofiar :

Nalot Harriera

Strzelec smigłowiec

Oraz Oczywiscie atomówka

Dobrze teraz przechodzimy do Zdobywania 7 killów ( Harrier )

Gdy mamy już te 7 killow pod żadnym pozorem nie radze wam się pokazywać, najlepiej się schować i użyć harriera Tak aby zabil 4 OSOBY

pózniej używamy Chopper Gunnera ( strzelec smigłowiec ) po czym latwo nam dobic do 25 Fragów puzniej możemy sobie jeszcze pograć przez jakiś czas lub jeżeli wam mapa się nie podoba można odrazu użyć

Ale gdy bedzie taka sytułacja że nie zdobędziemy na Chooperze 25kill Streak to radze się ładnie skampić w miejscu gdzie przedtem widziałeś jak dużo ludzi przechodziło

Potrzebne rzeczy do zrobienia Atomówki :

- Slaby skill ( na maszynówki + sensor czy co tam lubicie )

- Bardzo Dobry skill ( taki jak ja to radze wam snajperki acog , Terma + fmj )

Nawet jeżeli jesteś skonczonym noobem to nie UZYWAJ TUBE ! ( granatnika )

Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika jeżeli pomogłem w zdobyciu nuke ci daj + : )

Opublikowano

Kille z np choppera nie zaliczaja sie do kill strike zeby atomówke zdobyc

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Kille z np choppera nie zaliczaja sie do kill strike zeby atomówke zdobyc

 

 

Jeśli masz choppera ze zrzutu awaryjnego lub innej paczki to nie. Ale jak sam wbijesz kill streak na choppera to się kille nabijają :)

sygna1o.jpg

Opublikowano

@up

Przetestowalem dzisiaj i brakowalo 1 do atomowki :D ale wczesniej grajac nie zaznaczajac atomowki(majac predatora+harriera+choppera) mialem wiele razy 25+.

Jezeli zdobedzie sie juz preda to trzeba dobrze trafic i dalej juz bardzo latwo>harrier>choppergun> to takie info dla mniejszych hardcorow bez atomowki :D

sygna1o.jpg

Opublikowano

aa no to moj blad, dzieki, że mnie poprawiliście ;]

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sam tak robię już 5 x nuke zrobiłem ^^ A i Pave Low się nie liczy z serri ofiar :D Jakiś taki bug ;]

@Down : Ofiary licz ale ich nie zalicza do serii ofiar... nie wierzysz sprawdź ;]

Opublikowano

to jestes w bledzIe liczy ofiary ;)

 
Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tragedia. Jak masz skill`a i farta to wbijesz. Pamiętaj - im bardziej się starasz tym gorzej wychodzi.

[b]Pomagam w sprawach związanych z komputerkiem...[/b]

[center]Daj [color=green][size=15]+[/size][/color][/center]

Opublikowano

No włąsnie najgorzej z tym staraniem, najlepiej grać na luzie wtedy wszystko się uda nawet przypadkowo :D Ja miałem 18 razy Atomówkę :P

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Jak Ktoś Dużo Robi Kili

 

Mam na myśli Pr0sy

 

JA używam takiego zestawienia:

 

Mam Beretta z FMJ i luneta termiczna

oraz Akimbo g18 z tłumikiem albo większym magazynkiem

 

co do Kill Streka:

 

Pav Low - Ciężki opancerzony helikopter (trudno go zniszczyć potrzeba 2 rakiety ) a dział ma pełno szybko nabija kille

Heli w którym jesteś operatorem lecz dopiero wybieramy go jak skończy się w.w heli

 

no i na końcu Atomówka

 

Minus:

jest ten że potrzeba 9 killi do helikoptera ale jest to wykonalne

Zawsze jak dostaję Heli to mam po chwili Atomówke

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

stefan_urs ma racje kiedy sie starasz i wogule to nigdy nie wychodzi bo zawsze np

 

sobie ustawiam harrier stzrelc nuke i nigdy mi nie wychodzi

 

a pewnym razem seria paka pred pave low wbilem az 35 killstreak!!!!!!!!!!!!!!

 

wiec stefan_urs ma racje

 

Wyluzuj poprostu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...