Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia]Nowy dział - Realm of the Mad God


KrisNew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuje dodanie nowego działu Realm of the Mad God, gry MMORPG dostępną na steamie lub w przeglądarce. Jest to gra z grafiką 2D, chodzi głównie o szybkość. Cheaty się znajdą, ale zawsze można jakieś stworzyć :) Gra ta jest grą FTP z opcją mikropłatności.
Proszę, nie porównywajcie do tibii, bo to w ogóle inna gra jest :/

(Wiem, trailer jest niskiej rozdzielczości, ale lepszego nie znalazłem)

461151420292002410470.png
Opublikowano

Druga Tibia :D, nie widzę przyszłości tej gry na forum.Nie

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

 

Są cheaty, Hacki, bugi ? Dużo polaków w nią gra ? Neutral/Nie.

Polakczków zbytnio nie ma i wątpie żeby cheaty do takiej gry wyszły. Gra nawet fajna lecz jestem na NIE


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

 

 

 

 

Są cheaty, Hacki, bugi ? Dużo polaków w nią gra ? Neutral/Nie.

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

Są cheaty, Hacki, bugi ? Dużo polaków w nią gra ? Neutral/Nie.

 

 

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Opublikowano

To jest na Steam więc hacków nie będzie bo zbanują całe konto. Jak ktoś ma dużo gier nie będzie ryzykował. A ja osobiście jestem Neutralny.

Opublikowano

Szczerze? Ja bym w taką grę nie zagrała. Jeśli będzie się sporo osób udzielać to mogę być na tak. Póki co neutral.

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

To jest na Steam więc hacków nie będzie bo zbanują całe konto. Jak ktoś ma dużo gier nie będzie ryzykował. A ja osobiście jestem Neutralny.

Jest też wersja na przeglądarkę, więc wielkiego problemu nie ma

 

 

Szczerze? Ja bym w taką grę nie zagrała. Jeśli będzie się sporo osób udzielać to mogę być na tak. Póki co neutral.

Co kto lubi.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Myślę, że ten dział będzie mało odwiedzany.

Jestem na nie/neutral.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

wiele osob nie zagra z roznych powodow

- slaba grafika

- malo polakow

- nie ktorzy bede sie wstydzic przed kolegami itp bo wyzwa ich od tibii przez podobna grafike x.d

i wiele innych

 

nautral/nie

sygna1.png

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...