Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Koniki mutanty, osły i inne wariactwa


hophop8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kochani, jak wiecie niedawno powstała nowość, totalny przełom minecrafta ,to o którym wszyscy marzyli. Koniki!
Jednak jest mały problemik. Nie przypadnie ta nowość do gustu miłośnikom realizmu w grach. No niestety, wszystkim nie da się dogodzić jednocześnie...

 

Przewodnik po kopytnych!

Rodzai koni jest o groma, każdy znajdzie coś dla siebie:

 

Normalne & źrebięta:


Można założyć na nie zbroje
Konie jak na razie mają 7 maści i 5 rodzai łat
Źrebiątko wkracza w wiek dorosły po 20 minutach

Muły & osły:


Mogą nieść skrzynie
Niestety, te zwierzaczki już nie mogą nosić uzbrojenia (Czemu? Nie wiem...)

 

Prehistoryczne & nieumarłe konie:


Jak na razie nie są dostępne w grze
Nie będzie można ich oswoić
Najprawdopodobniej będą agresywne

Zbroje na konie:


Od wersji 13w18a nie można ich wytworzyć
Nie mają wytrzymałości
Brak możliwości zaklinania

 

Żelazne:


2,5 "napierśników"
20% obrony

Złote:


3,5 "napierśników"
28% obrony

 

Diamentowe:


5,5 "napierśników"
44% obrony

Smycz:


Można przywiązać każde zwierze do płotu

 

Karmienie:


Pszenica:


Leczy 2 serca


Cukier:


Leczy 1 serce


Jabłko:


Leczy 1,5 serca

Koń może skakać nad płotem i innymi tego typu klockami

 

Moje zdanie:


Kopytne bardzo urozmaicą grę, mimo kwadratowego wyglądu zapewne przyciągnie wiele ludzi. Teraz będzie powód do robienia dróg. Kupcy szybciej będą mogli dostarczać swoje towary. Wielkie urozmaicenie walk. Zapewne dodadzą coś z hodowaniem koni do McMmo. Zmusi to graczy do robienia stajni co chociaż trochę poprawi realność danej gry. Głupotą jest to iż trzeba przeszukiwać lochy itd. aby znaleźć akcesoria dla naszego konika...
Czyli ogółem mówiąc, dodatek który więcej daje niż odbiera.

Zapomniałem o czymś? Coś źle napisałem? Napisz, będę wdzięczny i dam plusika :)
Nie ma kolorków bo moim zdaniem nie są potrzebne.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Wielce przepraszam, dopiero zauważyłem że jest taki temat.

Proszę o zamknięcie i usunięcie

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...