Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MAM JUŻ DOŚĆ TEGO FORUM I ICH TEAMU!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAM JUŻ DOSYĆ TEGO FORUM!!! NIE OGARNIAM TUTAJ TYCH MODERATORÓW I INNYCH.. ZACHOWUJE SIĘ NORMALNIE (TERAZ NIE KU* BO MNIE WKURZYLIŚCIE), ZGŁASZAM BUGA A TU CO WYWALILIŚCIE TEMAT DO KOSZA A BUGA WAM SIĘ LENIE PATENTOWANE NAPRAWIĆ NIE CHCE. OGÓLNIE Z WAS TO LENIE PÓŁ ROKU NAPRAWIACIE "MOJA ZAWARTOŚĆ" I JESZCZE ZGŁOSIŁEM BUGA I TEMAT DO KOSZA TO FORUM I TEAM JEST PO PROSTU ŻAŁOSNE. TRAKTUJECIE KAŻDEGO JAK JAKIEGOŚ GMIOTA, BYLE ŻEBYŚCIE WY MIELI UCIECHY Z BANOWANIA LUDZI. NAJLEPIEJ ZGŁASZAM BUGA: http://www.mpcforum.pl/topic/944659-bug-forum-okno-lubie-to-uniemozliwia-np-logowanie/ I TEMAT DO KOSZA CO TO KU* ZA NIENORMALNE FORUM!!! WEŹCIE SIĘ LEPIEJ SCHOWAJCIE A NIE UŻYTKOWNIKA TRAKTOWAĆ JAK JAKIEGOŚ GMIOTA NAWET WAM LENIE POWODU SIĘ NIE CHCE NAPISAĆ TO JEST CHORE. TERAZ ROZUMIEM DLACZEGO WYSTAWIAJĄ TU REKLAMY I SPAMUJĄ ;) JUŻ SIĘ ZABIERAM ZA BOTA SPAMUJĄCEGO + 20 KONT!!!! LEPIEJ NIECH TEN WASZ SERWEREM Z INTEL ATOM I ŻAŁOSNYM ŁĄCZEM SIĘ SCHOWAJĄ!!! TE FORUM JEST JAKIEŚ CHORE A NIEKRYTYKUJĄCY TO OSOBY ZNAJĄCE ADMINÓW LUB NIEOGARY, KTÓRZY RZADKO WBIJAJĄ ALBO PO PROSTU PRZEGLĄDAJĄ FORUM. TERAZ SIĘ PRZENOSZĘ NA LEPSZE FORUM Z DALA OD NIEDOROŚNIĘTYCH ADMINÓW-TROLLI, MODERATORKÓW KTÓRZY SĄ LENIAMI I POWODU NIE POTRAFIĄ NAPISAĆ WIĘC ŻEGNAM. BUGI TUTAJ ŻE MASAKRA. NAPRAWIAĆ SIĘ NIE CHCE, O NAWET KOLEJNY BUG JAK JEST REKLAMA Z BOKU TO POLE DO PISANIA WYCHODZI POZA FORUM ;) FAKT ŻE WIĘKSZOŚĆ MA ADBLOCK ALE BUGI SĄ PRZECIEŻ PO TO, ŻEBY NAPRAWIAĆ JE. JAK ZWYKLE STANDARDOWO TEMAT DO KOSZA, BAN DLA MNIE NA ZAWSZE I TYLE..

 

Naprawdę powinniście się przyłożyć do forum a nie olewać nieznanego, który krytykuje forum i jego team.. Przyszedł pewnie jakiś noobek i mu się nudzi więc napisał temat co myśli o forum.. Trzeba go natychmiast zbanować i wywalić temat do kosza, to przecież noob i go nie znam! Bo mogę! Pewnie nie mam się co wysilać bo nie weźmiecie tego do siebie, nawet nie przeczytacie tego "czegoś" z dużymi literami. Palnąć w kosz, zbanować go i spokój! ....

 

Mam również nadzieję, że to zmieni się w dyskusję a nie trafi do kosza jak inne, miliony tematów.

Opublikowano

Tak Ci tu wygodnie? Forum działa ci szybko? Nie ma żadnych bugów.. ?

nom, dokładnie. xD

Opublikowano

nom, dokładnie. xD

 

Wejdź sobie w "Moja zawartość" i zobaczysz.. W końcu ile tu siedzisz przecież chyba zauważyłeś mnóstwo tematów z bugiem "Moja zawartość" sprzed ponad roku.. Głupka nie udawaj.

 

Po prostu wyraziłem, co myślę, bo forum zmierza w złym kierunku. Upusty mają tutaj tylko rangi specjalne, a "Użytkownik" jest traktowany jak GMIOT, można go zbanować bez powodu, zablokować również temat bez powodu.. Ostrzeżenie też daje się "za krótki post" a jak coś wnosi do tematu? Widziałem już coś takiego tutaj.

Opublikowano

Kolego... Nie spinaj -.-"

 

Dużo rzeczy się nie podoba... Bynajmniej ci...

 

Mnie denerwują warny, a nie płaczę.

 

Nie podoba się ? Wyjdź.

Mówcie mi ProRiduŚ.


xD


Opublikowano

Najlepiej kolego, wyjdę, za chwile kolejna osoba również to samo napisze. Takie wielkie forum.. pfff.. a czasu również przestawić nie można. Nie wiedziałem, że jest 22:13 teraz. Po prostu śmiać mi się chce z tego, że naprawić bugów nie można, traktować lepiej użytkownika. A nie bez powodu zamykać jego tematy, banować go (bo mogę). Tak trudno naprawić bug "Moja zawartość"? Jak nie ogarniacie silnika tego forum to radzę zmienić. LOGICZNE MYŚLENIE to nawet napisać do supportu ipb z tym problemem i oni na pewno by pomogli. Ale lepiej nie męczyć się pisaniem EMAILA po ANGIELSKU. Lepiej to zostawić..

Opublikowano

Mnie to jebie, dopóki nie będę miał 99/100 to nie narzekam, lecz administracja mnie nieraz wkurwia. Często wchodzę w "Bany" i można znaleźć bana chociażby Daro, który dostał bana za nic.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Po pierwsze to jeśli zdenerwowało Cię przeniesienie tematu do kosza to powinieneś próbować dojść kto to zrobił i na jakiej podstawie. Jestem pewnie, że jeśli popełnił błąd zostanie za to skarcony przez organy wyższe. Nie potrzeba wypłakiwać się i rozpoczynać jakiejś wojny.

 

Czas masz taki jaki sobie ustawisz w profilu. Może dowiedz się w jakiej strefie GMT jesteśmy?

Opublikowano

Tak Ci tu wygodnie? Forum działa ci szybko? Nie ma żadnych bugów.. ?

Nie jest źle przynajmniej wiem że forum nie upadnie za 5 min bo wszyscy o nim zapomną

 

@edit

 

Taki [wielki hacker który może zniszczyć to forum] nie umie zmienić czasu. BEKA W CHUJ :D

 

[]-Sarkazm

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Za dlugie i nie czytam, ale polecam to:

 

vwgz.jpg

 

Ale może kolega ma windows XP?

 

oysv.jpg

 

 

A tak normalnie to polecam format zawsze pomaga.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Tak Polska ma czas GMT +1. I powinno to sie samo przestawiać, na innych forach o tym samym ipb się przestawia samo, więc.. A i nie tylko ja się denerwuje, bo większość również. Może nie widziałeś tutaj spamu że forum jest głupie itp. Na pewno widziałeś. Chcę też podkreślić, że administracja nic nie robi, nie szanuje rangi "Użytkownik". Bo to przecież klony, ich jest tysiące ! Ty to masz upusty i inne, bo ty jesteś modem (w sumie kidmodem). Powiedzcie też, że to jest pierwszy taki post, że forum dobre nie jest.. Forum i by było najlepsze ale brakuje tutaj sporo do tego.. Co tutaj macie duża ilość użytkowników, słabe łącze serwera, nienormalne sposoby zarządzaniem forum?

 

 

 

Ale może kolega ma windows XP?

 

oysv.jpg

 

 

A tak normalnie to polecam format zawsze pomaga.

 

Tobie się przyda, wyjdzie Ci to na dobre. Takim tokiem myślenia to ty masz w takim razie DOSa, bo nowszego systemu nie udźwigniesz.. Wypowiadają się tutaj tylko osoby pełniące funkcje na forum, więc oni to na pewno będą się mnie czepiać, że ja to jakiś ........ Bardzo dziękuję! Niech się wypowiedzą np. użytkownicy a nie mody, admini. W sumie po się kłócić lepiej go:

 

Ban.gif

 

I już. Jednego debila będzie mniej.. Forum przecież ma większą rację..

Opublikowano

Proponuję się wylogować i po sprawie no bo jaki jest sens siedzenie na forum, na którym się źle czujesz?

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Tak Polska ma czas GMT +1. I powinno to sie samo przestawiać, na innych forach o tym samym ipb się przestawia samo, więc.. A i nie tylko ja się denerwuje, bo większość również. Może nie widziałeś tutaj spamu że forum jest głupie itp. Na pewno widziałeś. Chcę też podkreślić, że administracja nic nie robi, nie szanuje rangi "Użytkownik". Bo to przecież klony, ich jest tysiące ! Ty to masz upusty i inne, bo ty jesteś modem (w sumie kidmodem). Powiedzcie też, że to jest pierwszy taki post, że forum dobre nie jest.. Forum i by było najlepsze ale brakuje tutaj sporo do tego.. Co tutaj macie duża ilość użytkowników, słabe łącze serwera, nienormalne sposoby zarządzaniem forum?

 

 

 

 

Tobie się przyda, wyjdzie Ci to na dobre. Takim tokiem myślenia to ty masz w takim razie DOSa, bo nowszego systemu nie udźwigniesz.. Wypowiadają się tutaj tylko osoby pełniące funkcje na forum, więc oni to na pewno będą się mnie czepiać, że ja to jakiś ........ Bardzo dziękuję! Niech się wypowiedzą np. użytkownicy a nie mody, admini. W sumie po się kłócić lepiej go:

 

Ban.gif

 

I już. Jednego debila będzie mniej..

 

Miło by się pracowało używając opcji "Odpowiedz" ale mniejsza o to. Kidmoderatorem zostałem w dziale War Thunder niedawno, a wcześniej od 2009 roku byłem zwykłym użytkownikiem forum. I wyprowadzając Cię z błędu zapewniam,że każdy regulamin tego forum i każde nawet nie pisane zasady mają na celu przede wszystkim dobro użytkownika, a najważniejsze organy na forum o to dbają. Gdy twój temat znalazł się w koszu to zamiast pisać tutaj powinieneś był zgłosić się do najwyższych rangą z prośbą o rozwiązanie tego problemu. Zapewniam, że drogą pokojową osiągniesz cele szybciej niż na wojennej ścieżce.

Opublikowano

Wiem, że wyjdę. Ale właśnie daję opinię, żebyście się ruszyli i zabrali się do roboty. Tyle modów, adminów i innych wydziwionych rang a komu naprawić bugów to nie ma. Oraz traktować użytkownika jak GMIOTA. Nie jestem jedyny. Po prostu ludzie nie piszą o tym, więc nie wiecie.

 

@UP: Jak bym miał wkroczyć "na ścieżkę wojenną" to już bym się brał za spambota .. Możę dziwny sposób, ale chcę się jakoś hmm. dogadać, rzucić pomysł, DOTRZEĆ DO WAS, adminów, żebyście coś robili. Ale rozumiesz, że bardziej normalne jest napisanie powodu? Pkt. widzenia admina: A nie zauważyłem jakiś temat, który przyprawi mnie o robotę więc do kosza! Bo mogę! Za chwilę zbanuję Titanjium, bo spami, bo przyprawia mnie o robotę. ZNalazł się jakiś noob, który chce sobie nabić posty. Po co tak w ogóle te forum zwraca uwagę na ilość postów???

Opublikowano

Zauważyłeś że nie wszyscy mamy jakieś wyższe rangi a dobrze się wypowiadamy o forum? wiesz czemu? Bo nie ma lepszego forum o cheatach. Po co mam iść na inne fora jak są tam tylko poradniki z MPC i 5 użytkowników.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Mnie to jebie, dopóki nie będę miał 99/100 to nie narzekam, lecz administracja mnie nieraz wkurwia. Często wchodzę w "Bany" i można znaleźć bana chociażby Daro, który dostał bana za nic.

w dupie byłeś gówno widziałeś. daro dostał bana za rozpowszechnianie porno. (premki do brazza)

Opublikowano

w dupie byłeś gówno widziałeś. daro dostał bana za rozpowszechnianie porno. (premki do brazza)

Inni nie dostali bana za to

1330007971-U359964.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...