Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Już działa][1.5.2][Surv+Gildie][40slotów]Forest ZAPRSZAM


TheSharem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
forestqw.jpg
jakaq.png
To jest bardzo proste ! Wpisujesz jedynie nasze IP :) IP:skyskill.maxc.pl:26120 !

 

teamjyu.png
[HeadAdmin]Freezy
[HeadAdmin]Ezatov
[Admin]Harger
[Technik]Arystokrata
[Technik]TheSawison


opisga.png
Forest .. Co to mozne byc wielu Was sie zapyta?... W angielskim tego slowa znaczeniu oznacza Las.. U Nas To jest Waleczny Las gdzie zaczynam swoja zabawe. Rodzisz sie , dojrzewasz a nastepnie umierasz tylko po to zeby powrócic w to samo miejcie o wiele silniejszy.Ale poczekaj... Nie rozpedzaj sie. Moze chcesz posluchac historii o tym walecznym Lesie? wiec zaczynajmy !.
Las, co mozne byc ciekawego ? A jednak nasi przodkowie gdzie nie bylo jeszcze komunikacji przez telefony iPhone czy inne elektroniczne rzeczy. Musieli wedrowac pomiedzy drzewami.Pewnego dnia jeden z zolnierzy o nazwie Waleczny chcial zawladnac calym lasem.. Zeby nie bylo mordu gwaltu i przemocy.Wiec postanowil zalozyc gildie, zebral cala potezna ekipe i dokonal tego co chcial.
Odwazysz sie wejsc do tego lasu ? Dasz rade pomóc Walecznemu w pokonaniu wszystkich zloczynców ?
PRZEKONAMY SIE WEJDZ I UDOWODNI SPOTKAMY SIE NA POLU WALKI ! POWODZENIA !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...