Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] jakiś plugin na restartowanie serwera komendą?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie jakiś plugin na restartowanie serwera komendą? <--- tak jak w tytule ;> chodzi o to by po wpisaniu komendy serwer sam sie restartował

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Opublikowano

Essentials.

/restart ;)

taka komenda nie istnieje.

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Arcymistrz
Opublikowano

Spróbuj zainstalować plugin AutoSaveWorld i używać komendy /reload

Tak, jest ona od pluginów, ale automatycznie serwer również się restartuje

Opublikowano

Spróbuj zainstalować plugin AutoSaveWorld i używać komendy /reload

Tak, jest ona od pluginów, ale automatycznie serwer również się restartuje

ale mi chodzi o plugin dzięki, któremu będę mógł zrestartować serwa komendą

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Opublikowano

Spróbuj zainstalować plugin AutoSaveWorld i używać komendy /reload

Tak, jest ona od pluginów, ale automatycznie serwer również się restartuje

 

NIGDY ale to nigdy nie używaj komendy /reload, po pierwsze laguje serwer po drugie może uruchomić podwójny proces javy co spowoduje zawieszenie serwera.

Do restartowania serwera proponuje plugin

 

http://dev.bukkit.org/server-mods/restarter/

Konfiguracja jest prosta, a serwer będzie Ci się restartował automatycznie co określony czas.

Plik startowy .sh powinien wyglądać wtedy tak :

 

#!/bin/bash

BINDIR=$(dirname "$(readlink -fn "$0")")
cd "$BINDIR"

while true
do
java -Xincgc -Xms16G -Xmx16G -jar craftbukkit-dev.jar - Ilość ramu zmień według potrzeb oraz ilości na Twoim serwerz

    echo -e 'If you want to completely stop the server process now, press ctrl-C before the\ntime is up!'
    echo "Rebooting in:"
    for i in {5..1};
    do
echo "$i..."
        sleep 1
    done
echo 'Restarting now!'
done

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

 

NIGDY ale to nigdy nie używaj komendy /reload, po pierwsze laguje serwer po drugie może uruchomić podwójny proces javy co spowoduje zawieszenie serwera.

Do restartowania serwera proponuje plugin

 

http://dev.bukkit.org/server-mods/restarter/

Konfiguracja jest prosta, a serwer będzie Ci się restartował automatycznie co określony czas.

Plik startowy .sh powinien wyglądać wtedy tak :

 

#!/bin/bash

BINDIR=$(dirname "$(readlink -fn "$0")")
cd "$BINDIR"

while true
do
java -Xincgc -Xms16G -Xmx16G -jar craftbukkit-dev.jar - Ilość ramu zmień według potrzeb oraz ilości na Twoim serwerz

    echo -e 'If you want to completely stop the server process now, press ctrl-C before the\ntime is up!'
    echo "Rebooting in:"
    for i in {5..1};
    do
echo "$i..."
        sleep 1
    done
echo 'Restarting now!'
done

ale ja chce restart komendą

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Opublikowano

Gdy wgrasz ten plugin wystarczy wpisać /stop i serwer się zrestartuje z tym pluginem i uruchomi ponownie .

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

Gdy wgrasz ten plugin wystarczy wpisać /stop i serwer się zrestartuje z tym pluginem i uruchomi ponownie .

http://prntscr.com/150ze6 konsola sie zwiesza po "restarcie"

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Opublikowano

Wgrałeś plugin i dostosowałeś w pliku startowym .sh wszystko do swojego serwera ? Czyli ram oraz nazwę pliku bukkita ?

„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa”


                                                                             Rudy Krasnolud z Wiedźmina

Opublikowano

 

wpisz

/reload

ale mi chodzi o komende, która włączy serwer ponownie a nie tylko pluginy...

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Opublikowano

@up

Windows/Linux ?

nie wiem. serwer mam na pukawce.

Pisze pluginy minigame, jeżeli chcesz owy plugin i oferujesz coś w zamian możemy sie dogadać :)

Skype: doknes.private (pisz w zaproszeniu o co chodzi)

Opublikowano

przepraszam ale komenda /reload to jest restart serwera. Wszystko od nowa sie laduje, i w takim samym tepie, jak wlaczanie. Plus tej komendy jest taki, ze nie wyrzuca graczy z serwera :).

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...