Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak zmienić wiadomość powitalną ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Dziś założyłem swój serwer metin2, i pytanie. Jak zmienić wiadomość powitalną, że gdy stworzymy postac, to będzie pisać witamy na xxx serwerze. Aktualnie mam Witamy na plikach serwerowych by xxx, i jak to zmienić ??

Opublikowano

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podpytam tu, gdzie znajduje się plik z questem powitalnym na plikach by Terenzo? Nigdzie nie mogę go znaleźć. Chodzi mi o tą wiadomość co pisze: Witaj na metin2...

sygnaturkazx.png

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnej ścieżki, ale to będzie coś w tym stylu:

/usr/home/game/share/locale/poland/quest/object/notarget/login/

I tam poszukaj pliku o nazwie xxx.start.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie pamiętam dokładnej ścieżki, ale to będzie coś w tym stylu:

/usr/home/game/share/locale/poland/quest/object/notarget/login/

I tam poszukaj pliku o nazwie xxx.start.

Nie ma pliku o nazwie xxx.start ;/ Nie wiem, musi ten quest gdzieś być.

sygnaturkazx.png

Opublikowano

"xxx" oznacz dowolną nazwę. Może to być start, login. Nie wiem jak tam jest w tych plikach. Pomysł troszkę :)

 

Przejrzałem wszystkie pliki w login i nie ma tam żadnego, gdzie byłby tekst powitalny, dlatego pytam na forum.

sygnaturkazx.png

Opublikowano

możesz napisać z funkcją when login + setquf

Zastanów się co piszesz. Nie chcę dodać questa powitalnego, tylko dowiedzieć się gdzie on jest w plikach od terenzo.

sygnaturkazx.png

Opublikowano

wejdź w object/notarget/login :)

Czy ty czytasz co jest wyżej? Piszę, że w tym folderze nic nie ma.

 

Po raz kolejny proszę o ścieżkę do questa powitalnego w plikach terenzo.

 

@Edit.

Poradziłem sobie.

sygnaturkazx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...