Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zgarnij Flage![MC 1.5.2][CTF] [Pierwszy w polsce!][Jak Ace of Spades][Zapraszamy]


jankesadamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZNÓW OTWARTY NOWA MAPA WERSJA OFICJALNA ZAPRASZAMY!

5b724ce4000af5554eaebd46.jpgZgarnij Flagę

Minecraft 1.5.2 !

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Capture The flag

strzalka.gifSloty: 30-35 ulegaja zmianie

IP: ZGARNIJFLAGE.MAXC.PL:25780

strzalka.gifPotwory: nie

strzalka.gifZwierzęta: nie

strzalka.gifPvP: tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: nie

strzalka.gifBialaLista: nie

Administracja4.png
Jankesadamus

Niciel

InformacjeDOT2.png


Witam! Przedstawiam wam serwer typu Capture The Flag!
Nie wiesz co to? Na serwerze rozgrywka jest naprawdę
przyjemna! 2 Drużyny grają przeciwko sobie, a żeby
wygrać, trzeba minimum 3 razy ukraść flagę drużynie przeciwnej i zanieść
ją do swojej flagi lub spawnu drużyny! Podczas rozgrywki
można niszczyć i edytować mape [arene bitwy] - mapa regeneruje
sie po wygraniu zawodów!

Zapraszam na serwer serdecznie ;)

NOWA MAPA I POPRAWIONE BŁĘDY I ROZGRYWKA JEST LEPSZA ORAZ NOWY SPAWN! DODANY JETPACK I NOWE KLASY!!!



dawac dawac

13_mpcforum-logo.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...