Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić, aby gracz przed zalogowaniem był na spawnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Moje pytanie brzmi: W jaki sposób mogę zrobić tak, aby gracz przed wpisaniem hasła na pluginie Authme znajdował się tak jakby na spawnie. Chodzi mi o wyeliminowanie czegoś takiego, ze ktoś wchodzi na czyimś nicku, bez logowania patrzy na koordynaty i idzie do niego, czy zastawia pułapkę.

Opublikowano

Ustaw serwer na premium ; )

Bez obrazy, ale twoja odpowiedz jest zbędna ? Może on lub jego koledzy mają pirata?

 

@Co do tematu.

Ustaw spawn za pomocą Multiverse-Core lub zmień domyślny spawn MCEditem, ewentualnie poproś kogoś o to kto zna się lepiej na tym...

Opublikowano

@up słuchaj jak ustawisz sobie na premium to nikt ci nie wbije piratem czy tam premium na konto i nikt nie zobaczy kordów.

Nie dał informacji czy ma pirata więc ta odpowiedz nie jest zbędna : )

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Nic nie instaluj! zostaw plugin na logowanie taki jaki masz!

 

wpisz komende

 

/setspawn

/setspawn Gracz

 

i resztę z rangami w tym samym miejscu!

 

najważniejsze jest /setspawn

bo ustawia nowy główny spawn mapy!.

Opublikowano

ustaw /setspawn newbites



albo 37 linika

teleportUnAuthedToSpawn: true

Poszukuje Współ własciciela na serwer minecraft

zglaszac sie prosze na pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...