Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hollywood Undead - ktoś zna/słucha/lubi? :D


McQuicks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej. Zapraszam do dyskusji. Dla mnie ostatnio jest najzajebistrzym zespołem od dłuższego czasu jaki poznałem. Najlepsze piosenki, które warto posłuchać:

Been to Hell

Dead Bite

Young

Hear Me Now

Weteran
Opublikowano

Ja lubię bardzo kawałek, który nazywa się "Undead", przyjemnie się przy nim ćwiczy :)

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Pain, Black Dahlia, Been To Hell, Undead, This Love This Hate, Circles, Sell Your Soul.... mógłbym tak wymieniać w nieskończoność moje ulubione nuty. Mój ulubiony i najlepszy zespół rapcore B)

"Know Your Place"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chłopaki są zajebiści, ale ostatnio ich nie słucham.
Wkurwia trochę to, że nie przyjeżdżają na koncerty do europy ;/

shoob.png

Opublikowano

HOLLYWOOD UNDEAD FOR LIVE HOES

 

 

Nie ma lepszego zespołu, rapcore'owego i zadnego pozatym

 

 

słucham codziennie , praktycznie cały czas

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

To HU sie nie rozpadlo? o.O

To deuce odszedl z HU czy cos mi sie pomylilo?

Dla mnie najlepsza to undead.

Maja kogos innego, a on odszedl i nagral piosenke w ktorej dissuje HU
Pomocnik
Opublikowano

Ja również zaczęłam ich słuchać. Według mnie najlepszymi ich piosenkami są: Medicine oraz Believe.

Wpadły mi w ucho, bardziej niż pozostałe.

nWHug0o.png

Opublikowano

Uwielbiam!!! J-Dog na avatarze, Danny na sygnaturze no i nick Deuce raczej widać. :D
Polecam słuchnąć:
- Levitate
- I don't Wanna Die
- Dead Bite
- Kill Everyone

Najlepiej wszystko! ;p

xfavwk.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

Od ostatnio czasu polubiłem jeszcze więcej piosenek HU.

Teraz to jest to już 3/4 wszystkich ich piosenek. ;)

 

PS Początek 2014 nowa płyta. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...