Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5.2 ll ZAPOWIEDŹ ll MC HAWAJE ll HP NAD GŁOWAMI ll GILDIE ZA ITEMKI ll WIELE WIECEJ


FroostuTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<== R

 

<== E

 

<== K

 

<== L

 

<== A

 

<== M

 

<== A

 

 

 

 

createi.png

1.png

-▶ ADRES IP : START 17.05.2013 (MOŻLIWE ŻE PRZEŁOŻONY)
-▶ TYP : SURVIVAL/FRAKCJE
-▶ SLOTY : PRAWDOPODOBNIE 50
-▶ WERSJA : 1.5.2
-▶ PREMIUM : NIE
-▶ BIAŁA LISTA : NIE
-▶ KOMUNIKACJA GŁOSOWA : 178.217.191.245:6350 TeamSpeak3
3.png
-▶ Posiadamy między innymi Spolszczony system logowania się do gry !
-▶ Miłe dla oka i praktyczne wyświetlanie się komend (/komendy lub /komendyvip)
-▶ Posiadamy system frakcji + do tego dodatki na zakładanie gildii za przedmioty.
-▶ Poprawnie działający system życia nad głowami przeciwników.
-▶ System wydobywania ród i surowców ze Stona + Dodatkowo wypada exp !
-▶ Oraz wiele wiele więcej pluginów które na pewno urozmaicą wam grę !
2.png
-▶ ADMINISTRATOR SERWERA: Manniek (CE4,FroostuTM)
-▶ ADMINISTRATOR TS: White Party

4.png

♦ Oprócz dropu EXP'a z mobów dropi również z kamienia.
♦ Nowe, ciekawe dropy.
♦ HP nad głowami.
♦ Pluginy są dopracowane, robione z największą starannością.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Ten temat jest poprawny ;) Proszę o usunięcie pozostałych, utworzyły się chyba przez jakiś lag serwera forum, ponieważ strona się wczytywała kilka minut.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Prawdopodobnie jest sponsoring :) 50 slotów na start :] Przybliżona data startu to 17.05.2013 godzina 17:00 ;) Zapraszam serdecznie.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

fajnie się zapowiada;D

No i obiecuję że "fajnie" będzie :) Pozdrawiam

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Kolejny serwer zniszczony wydobywaniem rud ze stone'a.

Dziękuje, nie zagram.

Hmm ten plugin mnie ratuję :) Dasz mi jakiegoś dobrego Anti Xraya to oczywiście że zastosuję jego zamiast other drops :)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Serwer Teamspeak 3 wykupiony :) Myślę że 20 slotów wystarczy jak na razie, wieczorem dostaniecie adress iP i będziemy mogli porozmawiać na poczekaniu, o zmianach i nowych UpDatach ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Zapowiada się nie najgorzej z chęcią wejdę i jeśli mi się spodoba to zagram w raz ze znajomymi i nie tylko :)

Opublikowano

Jeżeli wieczorem, za niedługo na TS znalazło by się paru śmiałków to mogę odpalić serwer tak na "przelookanie" :) W trybie tak zwanego ducha xD

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Mmm... Zmieniłem nie co oprawę graficzną i budowę tematu :) myślę że na lepszą :]

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

To jak z tym wieczornym Teamspeakiem będzie ? ;) Mogę na kogoś liczyć ;pp

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Zapraszam na nasz serwer Team Speak ! Dodam że poszukujemy Moderatora ! ;)

 

178.217.191.245:6350

178.217.191.245:6350

178.217.191.245:6350

;) Zapraszam serdecznie ;]

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Hosting jest załatwiony 40 slotów jak na razie :) Oraz do tego serwer TeamSpeak3

ts20.net-speak.pl:6350 

Dodam jeszcze raz tak dla przypomnienia :) Zapraszam, porozmawiamy o tym co jest na serwerze co Będzie i co byście chcieli :) Jesteśmy 100% otwarci na propozycję graczy co do zmian na serwerze ;) Pozdrawiam

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

ef pięc ;) Możliwe że będą małe zmiany w terminie startu, aczkolwiek nie wielkie :p

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

To mi się podoba :) Jeżeli ktoś chce dzisiaj pogadać o serwerze na TS to zapraszam, tylko napiszcie mi kiedy co i jak ;)

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

Temat oczywiście odświeżam prace ciągle brną do przodu i wszystko idzie po myśli :) Ciągle szukam sponsoringu na około 4GB ramu ;) Pozdrawiam i zapraszam na TS lub skypa: xm4ni3kx

____________________

 

PEACE

____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...