Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Gra na GOLDZIE NO KURW* JAK TAK MOŻE BYĆ...


Gorillaz PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już mnie to wku*ia za przeproszeniem ten płacz, jakby każdy wstawiał swoją gre z trollami, to by miejsca na forum nie było, że tak to ujme... Mi też się zdarzają trolle raz na jakiś czas, ale nie płacze z tego powodu. co było, mineło, gra się dalej.

Opublikowano

@UP Czytaj dokładnie.

 

Roam od 5 lv latanie po fragi , nie tego się nie dało wygrać jak Gragas robił barona w 15 minucie. ( SOLO ) + tristana afk.

 

Wiesz co ty mowisz ? xD

 

@Down

 

Właśnie pokazujesz wyraz twojej malutkiej inteligencji.

43632fe65e5807de7d906483cb12ef36.png

Opublikowano

@UP Czytaj dokładnie.

 

Roam od 5 lv latanie po fragi , nie tego się nie dało wygrać jak Gragas robił barona w 15 minucie. ( SOLO ) + tristana afk.

 

Wiesz co ty mowisz ? xD

BO TAK ROBI KAŻDY DOBRY GRAGAS, LOL.

NIE POMOGŁEŚ MU I PRZEGRAŁEŚ.

w83od2.jpg

Opublikowano

i co z tego? ligi straciły na wartości, grając na goldzie czuj sie jak na silverze, na kazdej lidze takie gry sie zdarzaja i Riot na to nie ma zadnego wplywu, to ze raz Ci gra lepiej poszla to nie znaczy, ze reszcie druzyny tez dobrze pojdzie

 

JP7SYyZ.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...