Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przepiękna i poruszająca animacja... jeszcze czegoś takiego nie widziałeś!


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Chciałbym wam dziś coś pokazać. Niesowitego.

 

Ta animacja mnie zupełnie rozbroiła.

Generalnie, ludzik Steve wsiada do parowca i jedzie do raju... Proste, nie? Nie!

 

Ta animacja jest taka poruszająca, motywująca, niesamowita, że po prostu brak mi słów. Zachwyciła mnie!

Jak była scena, kiedy dociera do raju, oraz jak zaczyna jechać to czułem wielkie emocje. Taką gęsią skórkę. Seriously!!!

Ona bardzo, bardzo porusza..

 

Jest niesamowicie klimatyczna, a także ucieleśnia to co ja kocham- przenoszenie realnego świata do minecrafta...

Miłego oglądania ;)

 

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

No, mi też się podoba i to bardzo. :)

Ktoś musiał się bardzo napracować, ciekawe ile czasu zajęło zrobienie tego.

surprise motherfucker


 

Opublikowano

No, mi też się podoba i to bardzo. :)

Ktoś musiał się bardzo napracować, ciekawe ile czasu zajęło zrobienie tego.

Dokładnie :D

Zarąbiste ;)

Znawca
Opublikowano

No zajebista !

A tak po za tematem. Gość ma 11filmów i 60k subów.. Skurwisyn ;d

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

No fajna ale creepera brakowało ;) na pewno długo tą animacje robili

 

jeszcze tylko bajek z minecrafta brakuje żeby z dzieci zrobić no lify

Opublikowano

Szczerze? Ogladajac to przechodzily mnie dreszcze. Ta amikacja moze ratowac zycia. Niesamowita muzyka w tle, ten moment, kiedy wjezdza do niebieskiego tunelu, niezwyklosc zimowego swiata, cudowne oswietlenie miasta z ktorego ten koles skacze na spadochronie, f16 odlatujacy na lotniskowiec, sam parowoz oraz na samym koncu niesamowita wrecz scena jak dojezdza do raju.

Zawsze jak cos mna wstrzasnie, to mam ochote wszeszie o tym opowiadac aby kazdy sie otym dowiedzial i zebysie nie zmarnowalo..

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

fajne :)

Musiał sie napracowac...

Jesli pomogłem daj +

Motywuje do dalszej pomocy innym...

:)

Opublikowano

No, mi też się podoba i to bardzo. :)

Ktoś musiał się bardzo napracować, ciekawe ile czasu zajęło zrobienie tego.

Hmm, kilka miesięcy? Montaż, muzyka, efekty specjalne, etc.

 

Lecz co do tematu, podzielam Twoje zdanie, animacja jest piękna i poruszająca, godna mojej łapki ! :D

647041416238306889721.png

Opublikowano

Bardzo fajny filmik. Animacja najwyższej klasy - koleś musiał się naprawdę napracować ;)

 

@UP

Jakiego skina ?? Postaci na filmie ? Napisz do autora na YT, być może Ci udostępni/da link ...

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Hmm, kilka miesięcy? Montaż, muzyka, efekty specjalne, etc.

 

Lecz co do tematu, podzielam Twoje zdanie, animacja jest piękna i poruszająca, godna mojej łapki ! :D

Pisal ze 1,5 miesiaca :P a muzyka nie jest jego w opisie link.

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...