Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wybór pakietu dla Mechanika.


Keps™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacząłem grać Mechanikiem.
Bardzo dobrze mi się nim gra, można powiedzieć że nawet zajebiście.

Lecz trochę mi się nie zbyt dobrze gra PP.
I moje pytanie:
Jaki pakiet wybrać najlepiej?
1. "Pakiet Twórcy"
czy może
2. "Pakiet gorączki Sharqi"
W Drugim pakiecie są troszkę gorsze dodatki lecz jest do tego pistolet.
A w Pierwszym lepsze dodatki.
Pytanie raczej zwrócone to "Enginerów" posiadających któryś z tych pakietów.
:)

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Ten z MP7 lepszy według mnie (nie pamiętam nazwy). Na odpowiednim levelu dokupisz MP5 (zabrali najlepszy pakiet z nim, idioci) i będziesz kosił ;)

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Ten z MP7 lepszy według mnie (nie pamiętam nazwy). Na odpowiednim levelu dokupisz MP5 (zabrali najlepszy pakiet z nim, idioci) i będziesz kosił ;)

Aktualnie jest tylko z PP-19 i UZI.

Więc prawdopodobnie z Mp 7 Wycofali ;/

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Fuck, kilka tygodni nie grałem engineerem i już kolejny wycofany... Niedługo chyba jakiś ze startową bronią zostawią o_O

 

No to sorry w takim razie, z tych dwóch jak dla mnie lepszy z PP19.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

TO narazie mam grać z tą startową bronią ?
Trochę mi się to nie uśmiecha bo bez dodatków to do dupy trochę się gra ;/

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Kupuj ten z pp19, bo ma najlepsze magazynki.

Może po drodze wylosujesz WWZ na zawsze w kartach, to bd kox.

Już jestem Kox xD

Na Mashtuur staty 10/0 miałem xD

I pierwszy w statac

GNLS-Soxic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...