Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie samochody kupić do 31k SB?


szymon1600

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za taką kwotę kupisz kilka świetnych wozów.

Do klasy S polecam Lamborghini Aventador, kosztuje ok. 10k SB.

Według mnie to najlepszy wóz w grze.

Z klasy A polecam Porsche 911 GT2 (997 MK2), z klasy B Toyotę MR2, jest w niej bezkonkurencyjna i teraz kosztuje tylko 1260 SB.

Do dragów polecam Pagani Zondę Cinque za 8k SB, jest bezkonkurencyjny w tej konkurencji.

Na te wszystkie wozy wydasz maksymalnie 25k, więc jeszcze trochę ci zostanie.

Opublikowano

Za taką kwotę kupisz kilka świetnych wozów.

Do klasy S polecam Lamborghini Aventador, kosztuje ok. 10k SB.

Według mnie to najlepszy wóz w grze.

Z klasy A polecam Porsche 911 GT2 (997 MK2), z klasy B Toyotę MR2, jest w niej bezkonkurencyjna i teraz kosztuje tylko 1260 SB.

Do dragów polecam Pagani Zondę Cinque za 8k SB, jest bezkonkurencyjny w tej konkurencji.

Na te wszystkie wozy wydasz maksymalnie 25k, więc jeszcze trochę ci zostanie.

 

Mam już Aventador'a Dzięki za radę, kupuję te wozy ^_^

 

A McLaren F1? ;) Wie coś ktoś o tym? :D

Opublikowano

A McLaren F1? ;) Wie coś ktoś o tym? :D

Jest to według mnie drugi najlepszy wóz w grze po Aventadorze, ale przy cenie 22k SB jego zakup jest nieopłacalny.

Gdyby kosztował jakieś 10k SB mniej to można by się zastanowić nad zakupem.

 

Możesz też sobie kupić Porsche 911 GT3 RS za 5100 SB.

Sądzę, że to najlepszy wóz w grze na kręte trasy, wygrywam nim na nich nawet z Aventadorami.

Opublikowano

A czy wybrać Porshe GT 3 RS czy GT 2 (997) ?

 

W statystykach wygrywa GT 3 RS ale wiem ,ze statystyki to nie wszystko ;)

GT3 RS to wóz do klasy S, a GT2 jest do klasy A.

GT2 to jak na razie najlepszy wóz w klasie A możliwy do kupna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...