Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] ..:: MeusCraft ::.. [SkyBlock] [1.5.2] [Autorskie Pluginy]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MeusCraft

A więc, chcę wam zaprezentować serwer SkyBlock który ruszy lada moment.

Mapki i pluginy są już gotowe, teraz wykupimy maszynę i startujemy !

Ale żeby nie było żadnych kwasów na start wykupujemy na zapas :)

Do tego szukamy nowej administracji żeby też na start była i robiła porządek z "niegrzecznymi" :)

Serwer nie będzie nastawiony na to że musisz kupić VIPa, co nie znaczy

że VIPów nie będzie, VIP będzie w granicach 5zł.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje odnośnie serwera :)

Mamy gotowych kilka unikalnych eventów jak i kilka bardziej popularnych.

Można zgłaszać się już do administracji w postach używając wzoru podanego niżej.

Kilka SSów

dujyqc9dyjgd_t.jpgb81ld2pp86l8_t.jpg

2a7amooxrng2_t.jpgxrdkadhsirfn_t.jpg

WZÓR PODANIA:

 

Nick:

Wiek:

Staż w MC: Ile

Staż w Administracji: Ile

Mikrofon: Tak/Nie

Skype/TeamSpeak3: Tak/Nie

Składki (10zł): Tak/Nie

Umiejętność współpracowania w teamie: 1/10

Znajomość Komend: 1/10

Coś od siebie:

9WWTt.png

Nazwa: MeusCraft
IP: Na Start Serwera
Wersja: 1.5.2
Typ: Dedyk
WhiteList: Nie
Sloty: 100 +
Moby: Tak
Potwory: Tak
PvP: Tak
@@Edit Poszukuję również współwłaściciela, wzór ten sam co na inne stanowiska + rozmowa na gg 13352095
Opublikowano

Nick: PackFlamePL

Wiek: 13 lat

Staż w MC: Prawie 4 lata

Staż w Administracji: z 15 serwerów

Mikrofon: Nie

Skype/TeamSpeak3: Tak

Składki (10zł): Nie

Umiejętność współpracowania w teamie: 10/10

Znajomość Komend: 10/10

EDIT: Coś od siebie: Bardzo lubię pomagać innym, budować i zajmować się innymi rzeczami. Na co dzień w Mc gram po 1/2 godz.



Takie pytanko czy serwer jest Premium?

mca.png

Opublikowano

Nick: Tays


Wiek: 18

Staż w MC: Ile od poczatku.

Staż w Administracji: Ile malutko :)

Mikrofon: Tak/Nie ta


Skype/TeamSpeak3: Tak/Nie ta ta


Składki (10zł): Tak/Nie nie


Umiejętność współpracowania w teamie: 1/10 10

Znajomość Komend: 1/10 9

Coś od siebie: lubie SB ogarniety ziomek ;3

Opublikowano

Nick: Tays


Wiek: 18

Staż w MC: Ile od poczatku.

Staż w Administracji: Ile malutko :)

Mikrofon: Tak/Nie ta


Skype/TeamSpeak3: Tak/Nie ta ta


Składki (10zł): Tak/Nie nie


Umiejętność współpracowania w teamie: 1/10 10

Znajomość Komend: 1/10 9

Coś od siebie: lubie SB ogarniety ziomek ;3Nick: Tays


Wiek: 18

Staż w MC: Ile od poczatku.

Staż w Administracji: Ile malutko :)

Mikrofon: Tak/Nie ta


Skype/TeamSpeak3: Tak/Nie ta ta


Składki (10zł): Tak/Nie nie


Umiejętność współpracowania w teamie: 1/10 10

Znajomość Komend: 1/10 9

Coś od siebie: lubie SB ogarniety ziomek ;3

Sprzedam Serwer Dedyk .160slot , 8 GB ramu wykupiony na 7 mies Wiecej na gg:47630444

Opublikowano

Hmm mało zgłoszeń :( Dodałem edita do głównego czytać czytać :)

Opublikowano

@edit No ludzie naprawdę nikogo nie stać by sprostać wyzwaniom serwera? Nikogo?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...