Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft 1.5.2 FreeBuild/Survival/Diaxy z ród/sklep/Duże Działki/Expiarka/Brak Lagów/Parkoury z Nagrodamy Zapraszamy:D


cyran987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce wam zaprezentować server FB/Survival.

Server jest ogarnięty doświaczona administracja która pilnuje porządku na serverze praktycznie ciągle na nim jest:D

 

IP:virtualgame.maxc.pl:25625

Potworzy-ON

PVP-ON na arenie i poza działkami spawnem itp.

Zwierzęta-ON

WL-OFF

Sloty-20 jak bedzie dużo ludzi zwiękrzymy:}

 

 

Na serverze jest spoczko arena pvp więc możecie z danym graczem na niej sie umówić i pobić :D

Także nasz server oferóje parkoury za które dostajesz ciekawe nagrody

a po za tym są działki darmowe20x20.płatne kosztują 500 ale myśle że nie ciężko na nie uzbierać :D

Za nie długo bedą katakumby bardzi ciężkie ale z bardzo dobrymi nagrodami:D

Co Do sklepu na serverze jest w budowie właśnie zaraz po wrzuceniu tematu zaczynamy budowe czyli w ciągu 30-60minut bedzie pożądny sklep na serverze:D

A Jak zarobić na działke to proste wystarczy sprzedawać rzeczy/materiały w sklepie

 

Zachęcam bardzo do kupowania VIPA oferuje on.

/kit vip

Diamentowy Miecz-Ostrość 1 Grabierz 2

Żelazny Kilof-Wydajność 3 Szczęście 1

Żelazny Set

Range VIP na czacie

Możliwość latania na MC

Możliwość pisania kolorowo na tabliczkach

ITP.

Koszt SMS-7.38zł Polecam.

Za Niedługo zostanie dodana prezentacja servera na youtube link zostanie umieszczony poniżej zaraz po wrzuceniu filmu.

CyreuszPlayGames

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Błędy ortograficzne w prezentacji odrzucają mnie od serwera, gdyż:

Albo pisał to 12 latek albo osoba z dysmózgowiem przez które nie potrafi używać korekty błędów w edytorze mpc :)

Nie można wysyłać msg do właściciela, admin kamil155 nie wie co to //expand gdyż dając mi działkę kopał się w ziemi żeby zaznaczyć teren. Zablokowana komenda /money

Opublikowano

@UP Racja

 

Po 1. Właściciel skasował całego cuboida bo nie mógł dać działki

Po 2. tak jak napisal Liukaner nie wie co to //expand

Po 3. nie można wpisywać /money i różnych komend podstawowych ...

 

Wychodzi na to że ten "Właściciel" jest 10 latkiem , już lepiej "SuperAdmin" ogarnia niż on ...

 

Porażka !

Opublikowano

@UP Racja

 

Po 1. Właściciel skasował całego cuboida bo nie mógł dać działki

Po 2. tak jak napisal Liukaner nie wie co to //expand

Po 3. nie można wpisywać /money i różnych komend podstawowych ...

 

Wychodzi na to że ten "Właściciel" jest 10 latkiem , już lepiej "SuperAdmin" ogarnia niż on ...

 

Porażka !

Ale to "superAdmin" nie wie co to expand :D

Opublikowano

na serverku niema lagow. Ciekawie sie gra.

Administracja tez ogarnia. Pozdrawiam.

Widac ze duzo sie dzieje na serverze :)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Wy to macie urojenia działke umiem dać przez przypadek usunełem

daje sie tak //wand zaznacza sie teren lewym i prawym //expand 100 100 u

potem /region define nick nick

następnie /region setparent nick nazwa cuboida a że mi sie pomyliło raz to nie znaczy że nie umiem server już w pełni ogarnięty działki itp

Jutro robimy Katakumby i parkoury z nagrodami jest nowy ładny spawn /kowal /enchant itp zapraszam a błędy ortograficzne robie ponieważ mam dyslekcje ciąłki Jok3rStar i Liukaner.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...