Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zrobiłem serwer na modach i nie mogę wbić


TheKoXu12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dziś zrobiłem serwer na modach i nie mogę wbić na serwer wgrałem timber mod i do clienta minecrafta też ale jak chce wejść na serwer wyskakuje błąd You don't have FML installed,you cannot connect to this server

Opublikowano

"You don't have FML installed,you cannot connect to this server" czyli "Nie masz zainstalowanego minecraft forge, nie możesz połączyć się z serverem. Zainstaluj forge. Tylko nie wiem czy w serverze czy w kliencie :D

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."~Albert Einstein

Poprawna instalacja Minecraft Forge na pirckim kliencie:

http://www.mpcforum.pl/topic/893062-tut-poprawnia-instalacja-minecraft-forge-na-pirackim-kliencie/#entry6716179

15507676.jpg

Opublikowano

Ok zrobiłem wbiłem na serwer ale jak coś rozwalam to nic nie dropi rozwale dirt i nic nie wypada

@To się dzieje jak rozwale drewno ręką

ok juz wiem nie działa mi timber mod wie ktoś dlaczego ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...