Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skazaniec - Serwer Role-Play! EDYCJA II. Pełnij rolę więznia. Dni dzisiejsze. Rangi, spacerniaki, eventy, prace, ekonomia, gangi i narkotyki!


kazama123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SKAZANIEC

Co jest grane? Zycie wieznia / O co chodzi?

Trafiasz do zakładu karnego... Za co? Dowiesz się! Po rozprawie udajesz się do wyznaczonej Ci celi. Z kim będziesz siedział to się okaże. Większość czasu spędzasz właśnie tam, ale także wychodzisz na spacerniaki, połowić ryby, pograć lub poćwiczyć na boisku, albo do pracy (np. kopalnia).

Gra nie ma określonego celu. Baw sie dobrze pełniąc rolę więźnia :)

Gangi i Narkotyki oraz krzesełka :P (Handel)

Możesz założyć własny gang. Niestety to kosztuje (500$)

stan konta - /money

przelej kase - /pay <nick> <ilość>

Zapoznaj się z pluginem - ClanWars - Najpotrzebniejsze komendy to:

/clan create <nazwa>

/clan leave

/clan join <nazwa>

/clan invite <nick>

/clan kick <nick>

/clan tag <tag> (skrót/nazwa gangu)

/clan info <clan/nazwa>

/clan info <player>

Narkotyki... Możesz je kupować, czyli wiąże się z handlem. Handlować możesz z każdym kto to toleruje.. Ze strażnikiem/oficerem bądź innym więźniami. (kase zarabiasz wyłudzając lub pracując).

Możesz kupować najrózniejsze rzeczy. Np. Narkotyki.

Kokaina - Cukier

Mariuhana - Kaktus (barwnik)

Grzybki :P - muchomor

Aby użyć narkotyku, albo usiąść na krześle (schodek) = Shift + PPM

Rangi

Wśród hierarchii więziennej wyróżniamy:

Świażek - Nowy w celi, więzieniu. Traktowany obojętnie

Gryps - Git-człowiek. Sprawdzony, który nie kabluje strażnikom.

Cwel - Nie muszę nic mówić chyba :P W skrócie.. Frajer, który wykorzystywany jest seksualnie i przemocą.

Urk - Przywódca danej celi. Nikt mu nie podskoczy. Rozdaje innym współwięźniom rangi.

Role-Play

Pamiętaj, że na chacie... W nawiasach mówisz jako ty np.

(Elo Szczypior xD Spoko kanał na YT)

A bez nawiasów jako więzień np.

Siema Krecha.. Hajs sie zgadza? Wykiwałeś straznika?

Natomiast czynność opisujesz w ** np.

*Robi kupę*

Reszty dowiesz się na serwerze!

IP : skazaniec.maxc.pl:25745

Kontakt :

Skype : szczypi0or

YouTube : Szczypi0or

Opublikowano

Kolego, działy pomyliłeś.

Zamykam by nie było spamu.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...