Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Jak zainstalować rei mini map tak aby działał na każdym serverze


P@in

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o to żeby ten rei mini map działał coś jak nodus czyli na kazdym servie na jaki wejde, potrzebna mi taka minimapka ponieważ gram na hardcore a tam nie ma zadnych komend i łatwo sie zgubic.

więc czy da sie mieć taką minimapke na servach ?

jeśli tak to ktoś moglby podac link do takiego rei mini map? (minecraft 1.5.2)

peind.png


Opublikowano

Działa na każdym serwerze... "M" masz menu minimapki i tam jest "Keys config" w którym ustawiasz skróty klawiszowe... np. Oryginalnie jest że z, x lub c (nie pamiętam który) ustawiasz Waypointa... PS. Spytaj się adminów o dozwolone modyfikacje bo chyba nie chcesz mieć bana ;)

Opublikowano

wrzuciłem moda ale nie działa.

podejrzewam że potrzebny jest mod loader albo minecraft forge < tylko niewiem który wybrac.

ktoś podpowie ?

peind.png


Opublikowano

wrzuciłem minecraft forga i jak włączam minecrafta to zatrzymuje sie na 'Done Loading'

jakies propozycje ?

peind.png


Opublikowano

juz wiem dlaczego, wszystko to powodował nodus który blokował jakoś forga.

Itu leci kolejne pytanie :

Czy da sie jakos połączyć nodusa z rei minimap ?

będzie wieelki plus !

peind.png


Opublikowano

aha, szkoda ;(

ale jak ktos by mial takie coś to prosze o link ;)

lecą plusiki

peind.png


Opublikowano

/\ nie na temat ?

 

już tamten problem został rozwiązany, czytaj wszystkie posty...

 

 

'juz wiem dlaczego, wszystko to powodował nodus który blokował jakoś forga.

Itu leci kolejne pytanie :

Czy da sie jakos połączyć nodusa z rei minimap ?

będzie wieelki plus !

'
/\ to mój ostatni post...
peind.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...