Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia]Przywrócenie..


Arnold Boczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam sugestię pewną.. brzmi ona tak :

 

Kiedyś było coś takiego, że dawało się plusy i minusy za posty, a teraz to nie ma opcji takiej bo jest samo "lubię to". Chciałbym aby wróciło +/- bo mpcforum to przecieź nie jest jakiś zasrany fejsbąk :D

 

Dla was to chwila, a forum na tym nie ucierpi raczej pod względem technicznym.

 

 

"Zhejtuj, a zawiśniesz, pomyśl nim pociśniesz" - Kaczor.

photo261314.png


Opublikowano

Ja jestem na tak ponieważ to było fajnie że można było oceniać a nie że "Nie podoba ci się nie dawaj lajka" wtedy użytkownicy mogli wyrazić opinie czy + czy -.Ale teraz każdy będzie na nie ponieważ będą bali się o swoja reputacje i będą się wymigiwali że "Gimbusy będą ciągle minusować"

 

@Edit

A nie mówiłem xD

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Nie - bo będzie robienie na złość.

Jeżeli ktoś chciałby dać minusa to po prostu nie WCISKA Lubię to.

A kto chce dać + to daje Lubię To.

Więc na nie.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Nie jestem do tego przekonany bo faktycznie ktoś może robić komuś na złość ale czasami zdarzają się tak głupie posty że aż się by chcialo jebnac tego minusa.

Tak.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Nie - bo będzie robienie na złość.

Jeżeli ktoś chciałby dać minusa to po prostu nie WCISKA Lubię to.

A kto chce dać + to daje Lubię To.

Więc na nie.

Prawilnie.

 

Btw, na nie.

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Opublikowano

 

 

Nie, ponieważ w 99% będzie to służyło do robienia na złość, a w 1% do szczerych opinii na temat wypowiedzi.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Nie - bo będzie robienie na złość.

Jeżeli ktoś chciałby dać minusa to po prostu nie WCISKA Lubię to.

A kto chce dać + to daje Lubię To.

Więc na nie.

Opublikowano

 

 

 

Nie, ponieważ w 99% będzie to służyło do robienia na złość, a w 1% do szczerych opinii na temat wypowiedzi.

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Opublikowano

Nie, ponieważ w 99% będzie to służyło do robienia na złość, a w 1% do szczerych opinii na temat wypowiedzi.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Nie. Z tego powodu, że na forum jest dużo trolli i wrednych ludzi, którzy by minusowali innych tylko dla frajdy. Ci, którzy zapracowali na lajki, niech je mają.

#don't care

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...