Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zaraportować nie uczciwego gracza?


Tępiciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie dzisiaj wszystkich.
Zwracam się do was drodzy użytkownicy MPCforum gdyż mam pewien problem.

Chciałbym się dowiedzieć jak zaraportować nie uczciwego gracza?

W jakim języku pisać ten raport i co ma się w nim znajdować?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczciwych graczy NFS World.
Ps. No ***** nie da się grać przez tych ********** ***********!!!
Kiedyś to jeszcze było można dojechać sobie na 2 miejscu a teraz ***** nie!

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

Po wyścigu klikasz prawym na gracza,"Zgłoś kierowce" i wybierasz powód.Jeśli używa np.Auto-finisha to wybiersz oszustwa.Ja zawsze piszę po polsku.

Opublikowano

No tak tak tylko czy to będzie dobrze jeśli napisze w swoim języku, muszę wiedzieć na 100%, bo co to za sens jeśli jest to źle zrobione.
A i czy istnieje jakaś możliwość wysłania takiego raportu poza grą?

CPU: Intel Core i3-2350M, 2.3GHz

Memory: 6GB

Graphics: NVIDIA GeForce 610m (2GB)

Operating Systems: Windows 7 x64

Opublikowano

Na jakim serwerze grają Polacy ?

Najwięcej polaków gra na Apex EU.

 

A i czy istnieje jakaś możliwość wysłania takiego raportu poza grą?

Możesz wysłać do polskich koordynatorów, ale pewności nie mam 100% czy zbanują "kolegę".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...