Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ravia pomoc w co zainwestować.


ZoRiN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jakieś cztery miesiące temu skończyłem grać na ravi teraz chce zacząć od nowa i tu pojawia się moje pytanie w co zainwestować 300kk mając 30lvl mentala mam militara riba+9 sr 41 z kd exp co najlepiej będzie kupić prosze o pomoc.

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

dobra to mam wbic silne do G czy wbic 38 i wbijac odrazu 2 skile do G ??? czy może kupić jakies ebo +9 smiertelke +9 ?

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

mam all eq 2kpz zelak+7 5 katna +7 tygra +9 2kpz to zamiast tygry lepiej kupić śmiertelke ?? kolczyki mam jakies słabe to chyba kupie ebo +9

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

mam all eq 2kpz zelak+7 5 katna +7 tygra +9 2kpz to zamiast tygry lepiej kupić śmiertelke ?? kolczyki mam jakies słabe to chyba kupie ebo +9

Tygra starczy do tego 42 i zmienisz sobie na smoczą, lepiej na tym wyjdziesz. Aczkolwiek masz silne więc dużo tego defa Ci nie potrzeba.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

to tylko kupić ebony +9 a reszte kasy w skile ?

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...