Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zarabiać na RP ?


HeeCreator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powie mi ktoś jak zarabiać na RP ? Chodzi mi o coś typu uzupełnianie ankiet , ogladanie reklam na jakichś surveyach i zarabianie dziennie jakiejś sumki po czym wpłacanie na coś tam i RP , chodzi mi o to byście podali linki , wytłumaczyli , i żeby byly one jak najbardziej opłacalne :D

Opublikowano

Pewnie chodzi ci o coś typu sponsorpay, jednak takiego czegoś nie ma w lolu.

Opublikowano

Jeżeli chcesz zarobić RP, polecam robić reflinki. Łatwy, aczkolwiek trochę monotonny sposób zarabiania, ale jeżeli nie masz kasy na RP, to ten sposób jest jak najbardziej opłacalny ;)

2rp9q8l.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bug na RP nadal aktualny pisz gg 4679939 zamiast 400RP na 4lvl masz 4k RP.

Oczywiście nie za free...

 

jebnij się w łeb ,juz widze jak masz tego buga... a nawet jesli i tak dostaniesz bana predzej czy pozniej wiec uja z tego bedzie ;)

Opublikowano

Bug na RP nadal aktualny pisz gg 4679939 zamiast 400RP na 4lvl masz 4k RP.

Oczywiście nie za free...

To takie oczywiste że nie za free, nie? Ty zamiast 4k RP to bana dostaniesz...

@Topic. Reflinki to chyba najpopularniejsza metoda. Możesz też skorzystać z różnych programów tj. 20dollars2surf, rublik.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...