Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zmienić czcionke w Metin2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz rozpakować locale i tam (bodajże) w game.py wyszukujesz frazę tahoma, po wyszukaniu zmieniasz liczbę obok nazwy czcionki z 14 na 12

Opublikowano

Musisz rozpakować locale i tam (bodajże) w game.py wyszukujesz frazę tahoma, po wyszukaniu zmieniasz liczbę obok nazwy czcionki z 14 na 12

Dokładnie tak masz zrobić wszystko będzie śmigało jak powinno ;] . Tylko nie zmieniaj czasami na 15+ ; ]] .

478.jpg

Opublikowano

Może jakiś inny sposób? Bo ten mi coś nie wychodzi. Mozna podmienic jakies pliki z innego klienta zeby była normalna/standardowa czacionka? Dam 5*prof. i limit like przez 2/3 dni.

Opublikowano

Może jakiś inny sposób? Bo ten mi coś nie wychodzi. Mozna podmienic jakies pliki z innego klienta zeby była normalna/standardowa czacionka? Dam 5*prof. i limit like przez 2/3 dni.

Możesz podmienić locale z innego clienta tylko w tedy będziesz miał inne tło logowania.

Opublikowano

Możesz podmienić locale z innego clienta tylko w tedy będziesz miał inne tło logowania.

Nie działa, jakieś inne pomysły?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...