Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura]Asprime


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zgarnięcia 50 lubie to. Proszę o coś na prawdę epickiego :-)

1321130875-U250803.png

 

Tematyka: Killzone / COD Render:

1. http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2011/037/b/3/helghast_kz3_render_by_whitefangxd-d38zduc.png

2. http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2012/296/a/8/black_ops_ii_render_by_outlawninja-d5irus8.png
Wysokosc: 200
Szerokosc: 400
Napis/y: Asprime + jakieś pasujące napisy
Kolorystyka: Ciemnawa, kolorowa
Dodatkowe informacje od zlecajacego: Coś podobnego do aktualnej sygnatury

 

 

1321130846-U250803.png

 

Tematyka: Sygnatura
Wysokosc: 200
Szerokosc: 200
Napis/y: Brak
Kolorystyka: Sygnatura
Dodatkowe informacje od zlecajacego: Wycinek z sygnatury

Opublikowano

na chwilę obecną mogę Ci zaproponować coś takiego :

1368275177-U384748.png

B)

Jeżeli Ci się nie spodoba to jutro coś wymyślę :)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

na chwilę obecną mogę Ci zaproponować coś takiego :

1368275177-U384748.png

B)

 

Jeżeli Ci się nie spodoba to jutro coś wymyślę :)

jeszcze nie to :P

Opublikowano

To może coś takiego? Starałem się zrobić coś w stylu sygny Antixa :D

 

1368279391-U387138.png

Jest super, tylko dałbyś radę zrobić ją taką bardziej żywszą? Chodzi o to, że wydaje się trochę taka rozmazana.

 

 

 

@up

WTF, Moim zdaniem zajebista :)

Tu masz moją, jakby co mogę coś zmienić

asprimezlecenie.png

Lub v2 mniejsza:

 

zlecenieassprime2.png

Nie to :P Wybredny jestem. Lajka oddam jutro (limit)

Opublikowano

Jak bardziej wyrazistą? Kontrastu dać więcej? Obawiam się że wyjdzie oczojeb :<

 

@edit

Nie jest oczojebna? :<

 

1368305433-U387138.png

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Jak bardziej wyrazistą? Kontrastu dać więcej? Obawiam się że wyjdzie oczojeb :<

 

@edit

Nie jest oczojebna? :<

 

1368305433-U387138.png

A no jest :/

Mógłbyś zrobić coś z nowego rendera? (dodałem do tematu)

Jeśli masz czas to bardzo proszę. Najlepiej aby prezentowało się to mniej więcej jak ta sygnatura którą mam obecnie.

Opublikowano

Tą co podałeś w temacie to ciężko jako render, tutaj mam też z killzone 3:

asprime2.png

 

To nie to, ale dzięki za chęci :)

Zaktualizowałem zlecenie (dodałem nowy render)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...