Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Żarty i Suchary :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żarty (sucharki) Komputerowe ?

 

1.) Najkrótszy kawał informatyczny ?

 

odp.:WinZip.zip

 

2.) Co robi informatyk budząc się na kacu ?

- Testuje pamięć :P

 

3.) Jeżeli twoim młotkiem jest C++ wszystko zaczyna wyglądać jak kciuk

 

4.)Informatyk do informatyka pożycz mi 500 zł albo nie 512 dla równego rachunku

 

5.)

 

Rozmowa kolegów

 

K1: z jaką prędkością łączysz się z internetem ?

K2: terabajta...

K1: Żartujesz ???

K2: nie Tera bajta ale rano były 4

 

Badum tssss

 

 

Rozmowy na Czatach : (z pewnego źródła :P )

 

1.)

 

X : ta gra co mi ją pożyczyłeś nie chodzi -.-

Y : wiem

Y: Dlatego ci pożyczyłem

 

2.)

 

Xr: zrobiłem dziś w chu** pkp

Y : w jaki sposób ?

X : Kupiłem bilet i nie pojechałem :D

 

Mam nadzieję że nie padacie z odwodnienia :D

 

 

Opublikowano

wszystko suche oprócz tych rozmów :D :D

-Jestem habilitowanym profesorem,magistrem, który nie umie zawiązać sobie butów.

-A ja jestem technikiem który daje ci prace.

Opublikowano

Się nie odwodnijcie ;)

 

Ch- chłopak

D-dziewczyna

 

Ch: jak mam do cb mówić misiu , kotku ?

D: słonko...

Ch: czemu akurat słonko ?

D: bo właśnie zaszłam ...

 

Badmu tsss

 

macie sucharka następnego

Opublikowano

Jak się śmiejecie to dajcie like ;)

 

-Stary ty wiesz że żeby się w przyszłość przenieść wystarczy poczekać

- Jaaaa....

 

-Stary to krzesło jest jak jednoosobowa ławka

- Jaaaa....

 

-Stary wiesz że wszyscy moi znajomi maja w tym roku urodziny

- ty moi też

 

 

-Stary chciałbyś się obudzić w przyszłości

-pewnie

- to wbijaj mam 0,7

 

 

proszę ;)

Opublikowano

Kto wie skąd ten tekst i zarazem żart:

 

-Kto chodzi do zoo w środku zimy ?

-Pingwinny

- Debile

- Nie to był rym

 

;) pozdro dla kumatych

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mama pyta Jasia:

- Kto cię nauczył mówić "O, k...a"?

- Święty Mikołaj.

- Święty Mikołaj?

- Słowo daję! Kiedy wszedł w nocy do mojego pokoju z prezentem i rąbnął się głową w szafę - tak właśnie powiedział!

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

A teraz mocne !!

Wraca mąż wieczorem z pracy i pyta żonę co na kolacje

-Może ja -Pyta zalotnie

Mąż- Kochanie wiesz że nie mogę tłustego !

CHEATDOWLOAD.BLOGSPOT.COM - I invite the cheat on fb, nk, METIN2 and other games

Opublikowano
Spotyka się dwóch informatyków.
Jeden pyta:
- Idziesz dzisiaj na imprezkę?
- No nie wiem, a ile będzie panienek?
- Stary ze 6 GB!

Do tirówki podjeżdża radiowóz.
Uchyla się szyba, pada pytanie:
- Ile?
- Z przodu sto, z tyłu sto pięćdziesiąt.
A głos z głębi wozu:
- Dlaczego my z tyłu mamy płacić więcej?

Jakiej pasty używa Sasha Grey ??
Oral-B ;_;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...