Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakiego najlepszego antywirusa polecacie ?


Maximus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak up taki żeby mnie chronił na 100% przed wirusami trojan itd, spam,i pliki które są zagrożone, daje lajki !.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Avast,korzystam od urodzenia.

Używałem połowę trojanów mi wpuszczał więc nie thx :).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Bitdefender jest obecnie najlepszym antywirusem, wygrywa wszystkie testy. Do tego klucz kupisz za 10-20zł na allegro, a 30 dni możesz korzystać za frajer.

Opublikowano

Używałem połowę trojanów mi wpuszczał więc nie thx :).

bo

miales darmowego.

 

ja polecam ESETa;)

Opublikowano

Spyware Terminator 2012 - głównie do skanowania przed wszelkim robactwem itd., wykrywa luki/robaki w ciasteczkach

 

lub

 

Kaspersky Anti-Virus - płatny, ale skuteczny (około 100 zł. na roczną licencję)

Opublikowano

Żaden antywirus nie uchroni Cię przed 100% wirusów : )

Ja osobiście polecam Nod'a 32.

Mam go już kilka lat, dobrze się sprawdza.

I do tego nie obciążą bardzo komputera.

Opublikowano

AVG. Uzywałem avasta ale mnie wkurwiał tym ze wykrywał trojany i inne malware w CZYSTYM NOTATNIKU kuzwa. Jeszcze wczesniej Norton ale jakiś dziwny, nie przypadł mi do gustu. Teraz uzywam AVG i jest spoko, także polecam.

 

http://www.avg.pl/

 

Nie jest ani trochę przewrażliwiony jak Avast i ma w chuj przejrzysty interfejs, także sama wygoda w jego uzywaniu.

Opublikowano

Ja widocznie jestem oryginalny :)

Polecam g data

https://www.gdata.pl/

W 2011 roku dostałem go z gazetki, okazał się taki dobry że go mam do tej chwili.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Norton Internet Security 2013 lub Eset Internet Security 2013.

Nie słuchaj tych, co piszą, że Avast.To jeden z najgorszych antywirusów.Jego zaletą jest to, że jest darmowy, choć nie całkiem też.

Opublikowano

bo

miales darmowego.

 

ja polecam ESETa;)

ESET ESET ESET ! Zgadzam się z harnaśkiem i innymi którzy piszą eset. Jest super! <3

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Bezwarunkowo ESET Smart Security. Na pewno warty swojej ceny. Korzystam z niego od...hmmm....jakiś 8 lat i rzadko kiedy mam problemy z wirusami. Nie zamula komputera, nie ma śmiesznych głosowych komunikatów. Wart swojej ceny.

Opublikowano

Kaspersky, według mnie jeden z najlepszych (a może i najlepszy) antywirus. Przejrzysty interfejs (szczególnie w 2013) oraz jakieś nowe opcje. Myślę, że śmiało można korzystać bez obaw o jakiekolwiek trojany, wirusy i tym podobne. Co ważniejsze dla potencjalnego gracza nie wchodzi w ''konflikty'' z grami. :P

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Kaspersky Security 2013 jak dla mnie jest najlepszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...