Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[>TheWalls<] [Autorski] [No-Premium] [350 Slotów] [Serwer YouTubera - Verteza] [BetaTesty] Walls.Crafted.PL


Peter198

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o-------------o


Główne Info:


IP SERWERA: Walls.Crafted.PL (Tymczasowe)


IP TS3: TS.Crafted.PL


Start Testów - 17:00


o-------------o







dodatkoweinfou.png


IlośćSlotów: 350


WhiteList: Nie


Premium: Nie


Zwierzęta: Tak


Potwory: Nie


YouTuber: MrVertez




Czym jest TheWalls?


Masz 4 drużyny, ściany i 15 minut.


Przez te 15 minut musisz uzbierać surowce, uzbroić się, zebrać jedzenie.


Po 15 minutach ściany opadają i zaczyna się piekło!


4 drużyny walczą o śmierć i życie na arenie!


Drużyna, z której choć 1 osoba zostanie żywa wygrywa


I od nowa walka! :D






To są BetaTesty serwera. Mogą być błędy. Nie kupować w tym stadium Vipów itd. Za każdego poważnego buga, znalazca dostanie vipa (długość zależy od stopnia buga).





__________________________________________________________




Prezentacja jest na szybko. Po testach zrobie w wersji mega :)


Opublikowano

BetaTesty Otwarte! Najpierw chce zobaczyć czy to w ogule działa, a dopiero potem zawołam Verteza na serwer + aby napisał info na swoim fejsie

Opublikowano

Serwer ssie, ludzie z drużyny kradną itemki a administracja ma w dupie bugi pomimo to ze Beta Test`y

sa okresem w którym powinni naprawiać bugi!

Nie polecam serwera nie wchodźcie!

A verteza tam chyba wcale nie ma bo podobno jest dzisiaj "zajety"

Poza tym sa tylko 3 mapy TW

Nie grajcie i nie lajkujcie tego gownianego serwera!

Opublikowano

@UP - Bugi poprawiam na bieżąco, a te do których trzeba restartować serwer zapisuje na karteczce, i jutro rano po wykryciu większości do tego siąde. Mapy są4, ponieważ reszta nie skonfigurowana, jak pisałem wcześniej. Verteza nie ma, lecz dał info na swoim fejsie.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...