Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kamer mod na priv


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem ,że kamer mod działa mi na plu ,lecz nie działa na serwerach prywatnych.

Gram na serwerze PandoraMT2.Próbowałem włączyć na avalonmt2 ,lecz też mi nie działa.

Czy potrafiłby ktoś napisać szczegółową instrukcję co zrobić by działało na priv ?

Byłbym bardzo wdzięczny.

 

 

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Instalujesz czystego metina(metin2.pl)

Pobierasz moda z metin2mod.tk

Instalujesz do folderu z modem

Odpalasz metin2mod... logujesz się na wybrany serwer powinno działać.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Instalujesz czystego metina(metin2.pl)

Pobierasz moda z metin2mod.tk

Instalujesz do folderu z modem

Odpalasz metin2mod... logujesz się na wybrany serwer powinno działać.

Ale tak się chyba robi na PL.A ja chciałbym zagrać na priv.Czy mógłby ktoś dokładniej wytłumaczyć ? bo dalej słabo rozumiem.

Opublikowano

Ale tak się chyba robi na PL.A ja chciałbym zagrać na priv.Czy mógłby ktoś dokładniej wytłumaczyć ? bo dalej słabo rozumiem.

Czy na pl czy na priva robi się tak samo.

Jedynie pobierasz innego moda, w przypadku gdy chcesz na prywatne serwery pobierasz z linku który podał Ci Immo, czyli:

 

http://www.metin2mod.tk/ml2010sf.html

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Próbowałem wszystkiego i dalej nie działa :/

Zrobiłem tak

1.Pobrałem klienta.

2.Zainstalowałem go w folderze z modem

3.kliknąłem na ikonke metin2 mod

4. i pisze mi prawdopodobnie zainstalowałeś moda na złym kliencie.

5. A innym sposobem pojawia sie ?????????????????????

Opublikowano

Próbowałem wszystkiego i dalej nie działa :/

Zrobiłem tak

1.Pobrałem klienta.

2.Zainstalowałem go w folderze z modem

3.kliknąłem na ikonke metin2 mod

4. i pisze mi prawdopodobnie zainstalowałeś moda na złym kliencie.

5. A innym sposobem pojawia sie ?????????????????????

Moda instalujesz do CLIENTA METIN2.PL nie od serwera tylko czysty client z metin2.pl.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Moda instalujesz do CLIENTA METIN2.PL nie od serwera tylko czysty client z metin2.pl.

ja tam daje do różnych privów i mi all działa.

 

A tak to powinno być tak:

 

1. pobierasz moda

2. wypakowujesz go do folderu z metinem, zmieniwszy wszystkie pliki

3. później odpalasz plikiem, z modem i tyle :)

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...